Radio Białystok | Sport | Jesus Imaz: Mamy jeden punkt i ciągle walczymy [wideo]

Jesus Imaz: Mamy jeden punkt i ciągle walczymy [wideo]

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

24.02.2024, 18:24, akt. 18:51

Jagiellonia Białystok zremisowała 1:1 (0:1) w sobotnim (24.02) meczu z Ruchem Chorzów. Żółto-czerwoni trafili do bramki rywali w 97. minucie - w jednej z ostatnich akcji meczu. Bramkę dla Jagiellonii zdobył Jesus Imaz.

Jesus Imaz, fot. Joanna Szubzda

Jesus Imaz: To była ciężka gra, boisko nam nie pomagało

To był fajny gol na sam koniec meczu, ale nie mogliśmy wygrać tak jak chcieliśmy. Ale mamy jeden punkt i ciągle walczymy. To była ciężka gra, boisko nam nie pomagało. Nie wiem kto jest za to odpowiedzialny, ale potrzebujemy lepszego boiska. Wiedzieliśmy, że Ruch jest ciężką drużyną, że przyjechali do nas aby wygrać. Pierwsza połowa nie była dla nas dobra. W drugiej próbowaliśmy, ale nie mieliśmy zbyt wielu sytuacji. Ale mamy jeden punkt, wciąż jesteśmy na górze

- mówił po meczu napastnik Jagiellonii Białystok Jesus Imaz.

Jetmir Haliti: Dzisiejszy mecz był ciężki

Fajnie jest być i grać w Jagiellonii. Dzisiejszy mecz był ciężki. Mieliśmy dużo szans, dużo piłki, ale to była trudna gra

- powiedział po meczu obrońca Jagiellonii Białystok Jetmir Haliti.

Jagiellonia Białystok ratuje remis z Ruchem Chorzów w doliczonym czasie gry [zdjęcia]

24.02.2024, 17:03

Adrian Siemieniec: Jesteśmy rozczarowani, ale wszystko jeszcze przed nami [wideo]

17.02.2024, 20:55

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali pierwszy mecz w tym sezonie przed własną publicznością. W sobotnim (17.02) meczu żółto-czerwoni przegrali z Lechem Poznań 1:2 (0:2). Jagiellonia zachowała pozycję lidera, ale trzeci Lech zmniejszył stratę do Jagi tylko do dwóch punktów.