Radio Białystok | Sport | Poznaliśmy termin ostatniego wyjazdowego meczu Jagiellonii Białystok

Poznaliśmy termin ostatniego wyjazdowego meczu Jagiellonii Białystok

autor: Wojciech Szubzda

23.04.2024, 21:56, akt. 21:58

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 33. kolejki PKO Ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zagra w sobotę (18.05) o 20:00 na wyjeździe z Piastem Gliwice.

Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, 23.04.2022, fot. Wojciech Szubzda

Do końca rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy pozostało już tylko pięć kolejek. Poznaliśmy terminarz przedostatniej.

Jagiellonia, która wciąż prowadzi w tabeli ostatni wyjazdowy mecz w tym sezonie zagra z Piastem Gliwice w sobotę (18.05) o 20:00. Relacja w Polskim Radiu Białystok.

Z kolei najbliższy mecz żółto-czerwoni zagrają w piątek (26.04) przed własną publicznością z Pogonią Szczecin. Ten mecz o 20:30 - relacja w Polskim Radiu Białystok.

| red: wsz

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali 2:1 (1:0) wyjazdowy mecz z Zagłębiem Lubin w ekstraklasie. Bohaterem żółto-czerwonych był Kristoffer Hansen, który strzelił dwa gole, a dla rywali w 90. minucie strzelił Juan Munoz.

Adrian Siemieniec: To był bardzo trudny mecz [wideo]

20.04.2024, 23:06

Jagiellonia Białystok wygrywa z Zagłębiem Lubin i odskakuje od rywali [zdjęcia, wideo]

20.04.2024, 22:10

Adrian Siemieniec: Chciałem podziękować drużynie, bo walczyła dzisiaj do końca [wideo]

14.04.2024, 18:25

Piłkarze Jagiellonii Białystok nie wykorzystali okazji do odskoczenia od rywali w piłkarskiej ekstraklasie. W niedzielnym (14.04) meczu żółto-czerwoni przegrali 1:3 (1:2). Białostoczanie od 17. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce, którą dostał Dieguez.