Radio Białystok | Wiadomości Studio Suwałki | Kolejna bezpunktowa porażka Ślepska Malowu Suwałki

Kolejna bezpunktowa porażka Ślepska Malowu Suwałki

autor: Jakub Mikołajczuk

12.12.2021, 21:38, akt. 21:46

To miało być przełamanie złej serii i pierwsze zwycięstwo od wielu tygodni. Niestety, w meczu 11. kolejki PlusLigi Ślepsk Malow przegrał u siebie z Resovią 0:3, w setach 21:25, 18:25 i 22:25.

fot. Jakub Mikołajczuk
fot. Jakub Mikołajczuk

Suwalczanie okazali się słabsi w każdym elemencie gry. Mówi przyjmujący Paweł Halaba.


- My też, tak jak kibice, wierzyliśmy, że będzie to wieczór przełamania. Mecz zaczął się dobrze. Walczyliśmy o każdą piłkę, nawet prowadziliśmy. Niestety, kilka zagrań Resovii i odskoczyli wygrywając pierwszego seta. W drugim nasza gra była słaba. W trzecim walczyliśmy, ale indywidualne zagrania serwisowe znowu zdecydowały. Podnosimy głowy i walczymy w kolejnym spotkaniu o to przełamanie.


Siatkarze z Rzeszowa zagrali z wielką determinacją i odnieśli historyczne, bo pierwsze w PlusLidze zwycięstwo nad ekipą z Suwałk. Mówi libero Resovii Paweł Zatorski.


- Dzisiaj bierzemy głęboki oddech. Po ostatnich nieudanych występach nasza praca na treningach zaowocowała. To spotkanie miało wielki ciężar dla obu zespołów. To był czuć od pierwszej piłki. Cieszymy się, że wywozimy z tego trudnego, ale i przyjemnego do grania terenu bardzo cenne 3 punkty. I liczymy, że będziemy tak grali także w kolejnych spotkaniach.


Ślepsk pozostaje na przedostatnim miejscu w tabeli. Od ostatniej Stali Nysa suwalczan dzielą tylko trzy punkty. A liderem pozostaje ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

| red: mik
ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
NIE TEATR

Podlaskie ToTu! - Kierunek AugustówAquapark w Suwałkach, fot. Anna Przybicień
30.06.2022, 10:42, akt. 10:49

Suwalski aquapark wraca do normalnej pracyźródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Suwałki FM 98,6 Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok