Radio Białystok | Wiadomości Studio Suwałki | Na zakończenie rozgrywek Wigry Suwałki rozgromiły Pogoń Grodzisk Mazowiecki

autor: Jakub Mikołajczuk, Marcin Iwanowicz

22.05.2022, 15:47, akt. 18:04

Aż 4:0 wygrali suwalczanie przed własną publicznością z piłkarzami Pogoni.

źródło: Wigry Suwałki

Wigry Suwałki wygrały z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 4:0 - relacja Marcina Iwanowicza

Pierwszego gola po asyście Rybickiego w 25. minucie zdobył Mateusz Lewandowski. Jeszcze w tej samej połowie wynik na 2:0 podwyższył Kacper Michalski, a po zmianie stron dzieło kontynuował Kosei Iwao. Japończyk w doliczonym czasie najpierw wykorzystał jedenastkę, a chwilę później ustalił wynik spotkania strzałem z 14. metrów.

Zwycięstwo suwalczan i porażka Motoru z Wisłą Puławy (0:3) sprawiły, że Wigry uplasowały się na 4. miejscu w drugoligowej tabeli. Dzięki temu pierwszy barażowy mecz o awans do I ligi z Motorem Lublin biało-niebiescy zagrają u siebie.