Radio Białystok | Wiadomości Studio Suwałki | W ramach oszczędności suwalskie Wigry zamknęły jedną z trybun

autor: Jakub Mikołajczuk

2.08.2022, 10:12, akt. 10:14

Podczas IV-ligowych spotkań kibice będą mogli gromadzić się tylko pod tą, która jest zadaszona. Nie będzie natomiast wstępu na trybunę odkrytą, gdzie zwykli zasiadali najwięksi fani zespołu.

Jak mówi wiceprezes klubu Łukasz Jutkiewicz, chodzi o ograniczenie kosztów ochrony.

- Koszt organizacji niektórych meczów w czwartej lidze wbrew pozorom potrafi być wyższy niż w drugiej lidze. Dlatego po konsultacjach z kibicami postanowiliśmy zamknąć starą trybunę.

A najbliższy mecz IV-ligowy Wigry rozegrają już w ten weekend.

| red: mik

Po długiej dyskusji suwalscy radni podjęli wczoraj (27.07) uchwałę, która umożliwi dofinansowanie IV-ligowych Wigier. Milion złotych na tym poziomie rozgrywek to bezprecedensowe wsparcie.

Wigry Suwałki odpadły z Pucharu Polski

27.07.2022, 20:11

Suwalczanie przegrali na własnym boisku z II-ligowym KKS-em Kalisz 0:4. Pierwszą bramkę suwalczanie stracili już w 3 minucie. Do przerwy było 0:3. Goście dominowali pod każdym względem.

24.04.2024, 07:15, akt. 07:46