Radio Białystok | Wiadomości | Biegacze z Podlaskiego wywalczyli złoto i srebro na MP w Lekkoatletyce [zdjęcia]

22.07.2017, 21:12, akt. 23.07.2017, 01:51

Biegacze z KS Podlasie Białystok wywalczyli kolejne medale na Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce w Białymstoku.

Katarzyna Rutkowska, MP w Lekkoatletyce w Białymstoku 2017, fot. Joanna Żemojda

W biegu na 5000 m kobiet najszybsza była Katarzyna Rutkowska. Osiągnęła czas 15:50.46. Damian Roszko zdobył zaś srebro w biegu na 5000 m mężczyzn. Jego wynik to 13:56.52.

Zawodniczki KS Podlasie Białystok Izabela Parszczyńska, Paula Kopciewska i Anna Wojtulewicz zajęły kolejno 14., 15. i 16 miejsca.

Łukasz Parszczyński (KS Podlasie Białystok) zajął w biegu na 5000 m 12. miejsce.

| red: mag, zmj

Zawodniczka UKS 19 Bojary Białystok Martyna Dąbrowska wywalczyła brąz w finale biegu na 400 m kobiet na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce.

Kamila Lićwinko ze złotem na MP w Lekkoatletyce [zdjęcia, wideo]

22.07.2017, 18:56

Kamila Lićwinko (KS Podlasie Białystok) w skoku wzwyż pokonała poprzeczkę na wysokości 1,95 m i zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce w Białymstoku.

Sztafeta mężczyzn Podlasia Białystok zdobyła złoty medal na MP w Lekkoatletyce [zdjęcia, wideo]

22.07.2017, 18:51

Sztafeta mężczyzn Podlasia Białystok zdobyła złoty medal w biegu 4x100 m na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce w Białymstoku.