Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | Poparzeni Kawą Trzy - koncert w białostockiej Zmianie Klimatu i na naszej antenie

Poparzeni Kawą Trzy - koncert w białostockiej Zmianie Klimatu i na naszej antenie

autor: Andrzej Bajguz

10.11.2019, 16:02, akt. 19:47

Któż nie zna ich przebojów z ironicznymi tekstami "Okrutna, zła i podła", "Byłaś dla mnie wszystkim" czy "Życie ułożyć".


Zespół "Poparzeni Kawą Trzy" - fot. Robert Bońkowski
Zespół "Poparzeni Kawą Trzy" - fot. Robert Bońkowski


Zespół Wojciecha Jagielskiego, Jacka Kreta i Rafała Bryndala, czyli "Poparzeni Kawą Trzy" zagrał w niedzielę (10.11) w klubie Zmiana Klimatu. 

Formacja powstała w 2005 roku, jej skład stanowią przede wszystkim z dziennikarzy. W 2011 roku zwyciężyli w konkursie Polskiego Radia Białystok - Przebojem Na Antenę. 

W ich utworach można usłyszeć stylowa mieszankę popu, rocka, punk i ska.

Koncert ze Zmiany Klimatu transmitowaliśmy także na naszej antenie.

| red: maj


ZOBACZ TEŻ:


Poparzeni Kawą Trzy

polski zespół pop-rockowy założony w 2005 roku

REKLAMA
NIE TEATR

Studio Piosenki HDK na żywo


Czas na kolejnego laureata Niebieskiego Mikrofonu - muzycznej nagrody Polskiego Radia Białystok. Tym razem na scenie Studia Rembrandt wystąpi Studio Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury. W koncercie wystąpią aktualne i byłe wychowanki Studia, które zaprezentują utwory z płyty „Hajnówka moje miasto” oraz realizowane w ramach projektu „Dziecięcy świat dźwiękiem malowany”. Nie zabraknie też znanych utworów polskich wykonawców oraz autorskich piosenek artystek, które zaczynały swoją przygodę właśnie w Studio Piosenki HDK - Julity Chylińskiej oraz Renaty Tuszyńskiej. Początek koncertu i naszej radiowej oraz internetowej transmisji w niedzielę, 12 czerwca, o godz. 18.05.


"Rewia wokalna" na żywo w Polskim Radiu Białystok


Już w najbliższą niedzielę na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią dyplomanci Studium Wokalno-Aktorskiego. Ich występu będzie można posłuchać na naszej antenie oraz obejrzeć w serwisach społecznościowych Facebook i YouTube. Początek koncertu: niedziela, 5 czerwca, godz. 18.05.


Mgły na żywo w Polskim Radiu Białystok


To będzie wyjątkowy wieczór. W Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią Mgły - laureat Niebieskiego Mikrofonu 2020. Na Koncert zapraszamy w niedzielę, 29.05, o godz. 18:05. Transmisja na antenie Radia Białystok oraz na kanale YouTube i mediach społecznościowych PRB.


Seasonal na żywo w Polskim Radiu Białystok


W niedzielę, 15 maja na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpi laureat ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu - Seasonal. Początek transmisji live na naszej antenie oraz video na naszym redakcyjnym Facebooku oraz kanale YouTube o godz. 18.05.


Bright Ophidia akustycznie w Polskim Radiu Białystok [zdjęcia, wideo]


Bright Ophidia, białostocki zespół znany z ciężkiego rocka, tym razem można było usłyszeć w wersji unplugged w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok. Koncert można również obejrzeć na radiowym kanale YouTube i Facebooku.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok