Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | DOTS - na żywo w Polskim Radiu Białystok

DOTS - na żywo w Polskim Radiu Białystok

31.01.2022, 08:00, akt. 6.02.2022, 07:36

W niedzielę, 6 lutego, o godz. 18 na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpi białostocki zespół DOTS, dwukrotny laureat Niebieskiego Mikrofonu, naszej muzycznej nagrody. Transmisja na naszej antenie oraz video na naszym redakcyjnym Facebooku.
DOTS to młoda białostocka formacja, dwukrotnie nagrodzona przez naszych słuchaczy Niebieskim Mikrofonem - muzyczną nagrodą Polskiego Radia Białystok.

Ich muzykę muzykę można usłyszeć zarówno w eterze lokalnym, jak i ogólnopolskim. DOTS istnieje od 2017 roku i od początku nie boi się łamania stereotypów i eksperymentów gatunkowych. Nowy materiał, nad którym obecnie pracują muzycy, to niebanalna odsłona alternatywnego popu, będąca sporym zaskoczeniem dla wszystkich, którzy twórczość DOTS znają z pierwszych dwóch krążków. Jednakże połączenie nieoczywistego brzmienia ze szczerymi tekstami, maluje obraz, który niezmiennie wciąga i zaskakuje.

Zespół wystąpi w składzie: Ewelina Szoda, Patryk Kowalewski, Marcin Dąbrowski, Mikołaj Szczygieł i Jan Kulik.

| red: wsz

REKLAMA
NIE TEATR

Podlaskie ToTu! - Kierunek Augustów

Studio Piosenki HDK na żywo


Czas na kolejnego laureata Niebieskiego Mikrofonu - muzycznej nagrody Polskiego Radia Białystok. Tym razem na scenie Studia Rembrandt wystąpi Studio Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury. W koncercie wystąpią aktualne i byłe wychowanki Studia, które zaprezentują utwory z płyty „Hajnówka moje miasto” oraz realizowane w ramach projektu „Dziecięcy świat dźwiękiem malowany”. Nie zabraknie też znanych utworów polskich wykonawców oraz autorskich piosenek artystek, które zaczynały swoją przygodę właśnie w Studio Piosenki HDK - Julity Chylińskiej oraz Renaty Tuszyńskiej. Początek koncertu i naszej radiowej oraz internetowej transmisji w niedzielę, 12 czerwca, o godz. 18.05.


"Rewia wokalna" na żywo w Polskim Radiu Białystok


Już w najbliższą niedzielę na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią dyplomanci Studium Wokalno-Aktorskiego. Ich występu będzie można posłuchać na naszej antenie oraz obejrzeć w serwisach społecznościowych Facebook i YouTube. Początek koncertu: niedziela, 5 czerwca, godz. 18.05.


Mgły na żywo w Polskim Radiu Białystok


To będzie wyjątkowy wieczór. W Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią Mgły - laureat Niebieskiego Mikrofonu 2020. Na Koncert zapraszamy w niedzielę, 29.05, o godz. 18:05. Transmisja na antenie Radia Białystok oraz na kanale YouTube i mediach społecznościowych PRB.


Seasonal na żywo w Polskim Radiu Białystok


W niedzielę, 15 maja na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpi laureat ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu - Seasonal. Początek transmisji live na naszej antenie oraz video na naszym redakcyjnym Facebooku oraz kanale YouTube o godz. 18.05.


Bright Ophidia akustycznie w Polskim Radiu Białystok [zdjęcia, wideo]


Bright Ophidia, białostocki zespół znany z ciężkiego rocka, tym razem można było usłyszeć w wersji unplugged w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok. Koncert można również obejrzeć na radiowym kanale YouTube i Facebooku.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok