Radio Białystok | Sport | Żubry Białystok wygrały z drużyną Stal Stalowa Wola 92:77

Żubry Białystok wygrały z drużyną Stal Stalowa Wola 92:77

autor: Grzegorz Pilat

16.02.2019, 06:20, akt. 22:42

Koszykarze Żubrów Białystok w kolejnym drugoligowym spotkaniu podjęli Stal Stalową Wolę.

Żubry Białystok - Stal Stalowa Wola, fot. Sylwia Krassowska

0:00
0:00
Z kapitanem drużyny Żubry Białystok rozmawia Grzegorz Pilat | Pobierz plik.

0:00
0:00
Z trenerem Żubrów Białystok rozmawia Grzegorz Pilat | Pobierz plik.

Po 3. kwarcie meczu drużyna Żubrów Białystok prowadziła 70 do 64, chociaż w pierwszych dwóch kwartach lepsi byli zawodnicy ze Stali Stalowa Wola.

Ostatecznie spotkanie skończyło się wynikiem 92 do 77 dla drużyny z Białegostoku.

| red: rbon, mag, sk

Koszykarze Tura Basket Bielsk Podlaski pokonali u siebie rezerwy Startu Lublin w meczu grupy B II ligi.

Koszykarze Tura Basket Bielsk Podlaski pokonali Żubry Białystok [zdjęcia, wideo]

23.01.2019, 20:11

Od środy (23.01) w Polskim Radiu Białystok komentujemy najciekawsze koszykarskie spotkania z Białegostoku i Bielska Podlaskiego. Miłośnicy koszykówki w regionalnym wydaniu mogli na żywo śledzić wyniki Żubrów Białystok i Tura Basket Bielsk Podlaski. W środowym spotkaniu drużyna z Bielska pokonała koszykarzy z Białegostoku 94:72.