Radio Białystok | Sport | Klimala: muszę poprawić skuteczność, bo inaczej nie będę grał

Klimala: muszę poprawić skuteczność, bo inaczej nie będę grał

autor: Grzegorz Pilat, Robert Bońkowski

10.09.2019, 21:35, akt. 21:55

Reprezentacja Polski U-21 pokonała Estonię U-21 4:0, po bramkach: Przemysława Płachety, Karola Fili, Kamila Jóźwiaka i Patryka Dziczka (z karnego).

El. ME U-21: Polska - Estonia, fot. Sylwia Krassowska

Klimala: łuk jest do szycia, ale na Legię będę gotowy

Patryk Klimala zagrał od pierwszych minut w meczu z Estonią. Napastnik Jagiellonii miał kilka sytuacji do tego by zdobyć gola, jednak zabrakło mu skuteczności, o której mówił w rozmowie po meczu. W przerwie spotkania został zmieniony przez trenera ze względu na rozcięty łuk brwiowy. Cała wypowiedź Patryka Klimali dostępna na kanale You Tube Polskiego Radia Białystok.

Grabara: wiedzieliśmy, że Estonia to nie są wirtuozi piłki

Bramkarz młodzieżowej reprezentacji Polski zaznaczył, że jednym jest wiedza na temat słabych punktów przeciwników, a drugą sprawą jest umiejętność wykorzystania tych błędów. Cała wypowiedź bramkarza "młodzieżówki" dostępna na radiowym kanale You Tube.

Jóźwiak: jako drużyna zagraliśmy dobrze

Skrzydłowy Lecha Poznań i młodzieżowej reprezentacji Polski mówił po meczu, że cały zespół zagrał dobry mecz, choć pierwsza połowa spotkania mogła być lepsza w wykonaniu drużyny Czesława Michniewicza. Piłkarz dodał, że jest zadowolony z kompletu punktów po dwóch rozegranych meczach.

Cała wypowiedź Kamila Jóźwiaka jest do obejrzenia na You Tube Polskiego Radia Białystok.

Walukiewicz: zagraliśmy słabszą pierwszą połowę

Obrońca Cagliari mówił po meczu, że jest zadowolony z wyniku, lecz drużyna zdaje sobie sprawę ze słabszej pierwszej połowy meczu. Stoper reprezentacji Polski U-21 dodał, że ma nadzieję na lepszą grę drużyny z każdym meczem.

Rozmowa z Sebastianem Walukiewiczem dostępna jest na kanale You Tube Polskiego Radia Białystok.

| red: rbon

Młodzieżowa reprezentacja Polski U-21 pokonała swoich rówieśników z Estonii. Gole dla Polski strzelali Płacheta, Fila, Jóźwiak i Dziczek. Po dwóch meczach reprezentacja Polski ma komplet - 6 punktów.

Reprezentacja Polski U-21 gromi Estonię 4:0 - jagiellończycy bez goli [zdjęcia]

10.09.2019, 11:35

Młodzieżowa reprezentacja Polski pokonała Estonię 4:0. Po dwóch meczach zespół Czesława Michniewicza ma komplet - 6 punktów.

Czesław Michniewicz [wideo]

10.09.2019, 08:25

"Udało się przyjechać do Białegostoku mając 3 punkty na koncie, marzymy o tym, żeby wygrać kolejne spotkanie i w spokoju przygotować się do kolejnych meczów" - mówi Czesław Michniewicz.

Trening reprezentacji Polski U-21 na Stadionie Miejskim w Białymstoku [zdjęcia, wideo]

9.09.2019, 20:43

Piłkarze Czesława Michniewicza trenowali Na Stadionie Miejskim w Białymstoku - na dzień przed meczem eliminacyjnym do młodzieżowych mistrzostw Europy z Estonią.