Radio Białystok | Wiadomości | Drużyna Słonecznego Stoku Białystok pokonała na wyjeździe AZS Gdańsk 5:3

Drużyna Słonecznego Stoku Białystok pokonała na wyjeździe AZS Gdańsk 5:3

autor: Jerzy Kułakowski

26.05.2019, 19:15, akt. 19:31

Drużyna Słonecznego Stoku Białystok zwycięstwem zakończyła sezon w ekstraklasie futsalu.

17 lutego 2019 r. - MOKS Słoneczny Stok Białystok - Clearex Chorzów 5:9, fot. Marcin Mazewski

0:00
0:00
Z prezesem Wacławem Rekściem rozmawia Marek Gąsiorowski | Pobierz plik.

Pokonała na wyjeździe AZS Gdańsk 5:3, choć do przerwy przegrywała 0:3. Słoneczni zdobyli wszystkie bramki w ciągu 10 minut 2 połowy. 3 trafienia zaliczył Michał Osypiuk, a po jednym Adrian Citko i Marcin Firańczyk.

Białostoczanie zajęli w tabeli 10 miejsce. Mistrzem Polski został Rekord Bielsko-Biała.

Futsaliści MOKS-u Słoneczny Stok Białystok pokonali przed własną publicznością Red Devils Chojnice 6:3.

14 bramek i porażka "Słonecznych" z Clearexem Chorzów w ekstraklasie futsalu

17.02.2019, 19:22

Kibice futsalu obejrzeli w Białymstoku aż 14 goli, MOKS Słoneczny Stok przegrał z Clearexem Chorzów 5:9. Do przerwy było 1:2.

Zawodnicy Słonecznego Stoku wygrali w ekstraklasie futsalu z rywalami z Gdańska

10.02.2019, 09:08

Kolejne ważne zwycięstwo w ekstraklasie futsalu zanotowali zawodnicy MOKS-u Słoneczny Stok Białystok, którzy wygrali u siebie z AZS-em Uniwersytetu Gdańskiego 4:3.