Radio Białystok | Wiadomości | Drużyna z Białegostoku zdobywcą Pucharu Polski w piłce błotnej

Drużyna z Białegostoku zdobywcą Pucharu Polski w piłce błotnej

26.08.2019, 11:35, akt. 11:38

Torfowy DrTusz Białystok zdobywcą Pucharu Polski w piłce błotnej. Sportowcy z Białegostoku wywalczyli trofeum podczas zawodów w Tomczycach w województwie mazowieckim.

Drużyna z Białegostoku zdobywcą Pucharu Polski w piłce błotnej, źródło: Torfowy DrTusz Białystok

W finałowym turnieju spotkało się 11 drużyn - 10 z Polski i jedna gościnnie z Białorusi. Właśnie piłkarze zza wschodniej granicy spotkali się z białostoczanami w wielkim finale. Zawodnicy z Białegostoku pokonali rywali po dogrywce 2:1.

Trzecie miejsce zajęli organizatorzy Pucharu Polski, czyli Tarchośfiry Warszawa. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się kapitan białostockiej drużyny Tomasz Wawiernia.

Torfowy DrTusz Białystok to jedna z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych polskich drużyn piłki błotnej, wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski oraz Mistrzowie Świata. Teraz również zdobywcy Pucharu Polski.

Na malowniczo położonych boiskach nad korycińskim zalewem odbyła się IV edycja Błotnej Ligi Mistrzów.

Błotna Liga Mistrzów / Swampions Soccer League 2019

29.06.2019, 11:35

W tym roku na malowniczo położonych boiskach nad korycińskim zalewem odbędzie się kolejna Błotna Liga Mistrzów.