Radio Białystok | Wiadomości | Typy ze Świerkowej - zabawa w przewidywanie wyników Euro z Polskim Radiem Białystok!

Typy ze Świerkowej - zabawa w przewidywanie wyników Euro z Polskim Radiem Białystok!

autor: Barbara Sokolińska

9.06.2021, 14:15, akt. 23:36

Piłkarskie emocje coraz bliżej! Euro rozpoczyna się już w piątek, 11 czerwca spotkaniem Włochy-Turcja i potrwa miesiąc. Na to wydarzenie od dawna czekali kibice, którzy po długiej przerwie są spragnieni sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie.

źródło: PRB
źródło: PRB

Typy ze Świerkowej - obstawiamy wyniki meczów Euro

W Polskim Radiu Białystok również nie możemy się doczekać meczów biało-czerwonych i innych najlepszych europejskich reprezentacji. Proponujemy więc wszystkim naszym Słuchaczom zabawę niemal równie emocjonującą jak pojedynki Roberta Lewandowskiego z bramkarzami Słowacji, Hiszpanii i Szwecji – Typy ze Świerkowej, czyli obstawianie wyników spotkań Euro!

Nie będzie to jednak zwykłe typowanie, a rywalizacja trzech zespołów o to, kto najlepiej przewidzi rezultaty najciekawszych spotkań. Zaprosiliśmy już do zabawy drużynę „ekspertów”, w skład której wejdą znane w na Podlasiu postaci ze świata sportu, kultury czy nauki oraz drużynę dziennikarzy Polskiego Radia Białystok, w której nie zabraknie największych futbolowych fanów w naszej redakcji. Trzecią ekipą w tym pojedynku będą… nasi Słuchacze, którzy będą mogli obstawić wyniki meczów w specjalnej, internetowej ankiecie.


Słuchacze mogą typować aż do pierwszego gwizdka spotkania

Przed wybranymi spotkaniami zapytamy po jednym przedstawicielu drużyny ekspertów i drużyny dziennikarzy o ich typ na dany mecz i przedstawimy ich przewidywania w programie Nowy Dzień z Polskim Radiem Białystok. Z kolei kibice-Słuchacze będą mogli zagłosować w ankiecie aż do pierwszego gwizdka spotkania. Jako oficjalny typ Słuchaczy będziemy przyjmować rezultat, na który zostanie oddanych najwięcej głosów. Uwaga – obstawiamy jedynie zwycięzcę danego meczu lub remis, bez podawania wyniku bramkowego.

Następnego dnia po meczu podsumujemy celność typów każdej z drużyn. Za poprawnie przewidziany wynik drużyna otrzyma 1 punkt, za błędny – 0. Zabawa Typy ze Świerkowej będzie trwała przez całe Euro – od fazy grupowej, przez pucharową aż do finału, a na sam koniec zsumujemy punkty i wyłonimy triumfatora – czyli drużynę, która przez całe rozgrywki najtrafniej przewidywała wyniki i tym samym zasługuje na tytuł Mistrzów ;)


Zaczynamy od typowania wyniku starcia Włochy-Turcja

Pierwsza część naszej zabawy rusza już w najbliższy piątek, 11 czerwca. Zaczynamy oczywiście od typowania wyniku meczu otwarcia Euro, czyli Włochy-Turcja. Pierwszych reprezentantów ekip ekspertów i dziennikarzy oraz ich przewidywania zaprezentujemy w piątkowy poranek, a słuchacze mogą już oddawać swoje głosy poprzez specjalny formularz. LINK DO GŁOSOWANIA NA WYNIK MECZU WŁOCHY-TURCJAPrzeżyjmy razem piłkarskie emocje – zapraszamy do zabawy!

| red: bsd

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Podlaski Dzień Pola w Szepietowie, fot. Paweł Wądołowski
SZEPIETOWO
13.06.2021, 15:30, akt. 15:37

Podlaski Dzień Pola w Szepietowie

źródło: PRB
EURO
12.06.2021, 07:26, akt. 11:29

Typy ze Świerkowej, część 1 - wynikiźródło: Facebook M-GCKiS w Choroszczy
REGION
12.06.2021, 12:40, akt. 12:45

Rozpoczęły się 39. Dni Choroszczyźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok