Radio Białystok | Wiadomości | Fedor Cernych: Dobrze, że wpadła moja bramka, ale mogliśmy osiągnąć lepszy wynik

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

27.08.2021, 22:59, akt. 28.08.2021, 00:58

Piłkarze Jagiellonii Białystok po dwóch porażkach z rzędu wywalczyli jeden punkt. W piątkowy (27.08) wieczór żółto-czerwoni zremisowali 1:1 (0:0) z Wartą Poznań. Gole strzelili: Mateusz Kuzimski i Fedor Cernych.

Warta Poznań - Jagiellonia Białystok, 27.08.2021, fot. Joanna Szubzda

Fedor Cernych: Słabo weszliśmy w mecz

Na pewno słabo weszliśmy w mecz. Trzydzieści minut nas nie było. Pierwsza połowa była słaba, nie mogłem się utrzymać przy piłce, nie pomagałem kolegom. W drugiej połowie już dużo lepiej zaczęliśmy grać, stwarzać sytuacje. Dobrze, że wpadła moja bramka, ale mogliśmy osiągnąć lepszy wynik

- powiedział po meczu pomocnik Jagiellonii Fedor Cernych.

Andrzej Trubeha: Brakuje mi szczęścia w niektórych sytuacjach

Brakuje mi troszkę szczęścia w niektórych sytuacjach. Może też większego spokoju, ale cieszę się, że szuka mnie ta piłka. Tylko muszę dopracować to wykończenie. Mógłbym być królem strzelców, gdybym wykorzystał to, co miał

- powiedział po meczu napastnik Jagiellonii Andrzej Trubeha.

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali drugi mecz z rzędu. Tym razem przegrali z ostatnią w tabeli Cracovią 1:2 (0:1). Gole dla Cracovii strzelili: van Amersfoort i Hanca, a gola kontaktowego strzelił Jesus Imaz.

Jagiellonia przegrała drugi mecz z rzędu - tym razem z ostatnią Cracovią [zdjęcia]

21.08.2021, 19:32

Jagiellonia Białystok wyraźnie słabsza i przegrywa z Górnikiem Zabrze [zdjęcia]

16.08.2021, 18:07

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 1:3 (1:2) ligowe spotkanie z Górnikiem Zabrze. Goście byli lepsi przez cały mecz i zasłużenie wygrali. Dwa gole dla przyjezdnych strzelił Krzysztof Kubica, jednego dołożył Jesus Jimenez, a honorowe trafienie dla Jagiellonii zaliczył Tomas Prikryl.

Znamy rywali podlaskich klubów w piłkarskim Pucharze Polski

12.08.2021, 12:27

Podlaskie kluby poznały swoich rywali w pierwszej rundzie piłkarskiego Pucharu Polski. W siedzibie PZPN w Warszawie przeprowadzono losowanie.