Radio Białystok | Wiadomości | Debata wyborcza w Białymstoku

Debata wyborcza w Białymstoku

24.08.2011, 10:05, akt. 10:05

Fot. Katarzyna J. Siemieniuk
Fot. Katarzyna J. Siemieniuk

Jakie powinny być podatki, jaka powinna być ich wysokość? Tym kwestiom poświęcona będzie dzisiejsza (24.08) debata wyborcza w Białymstoku.

Zaproszenie do dyskusji o systemie podatkowym otrzymali przedstawiciele 8 partii politycznych. Swój udział potwierdzili Krzysztof Jurgiel z Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Matwiejuk z Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Mateusz Maksim z Kongresu Nowej Prawicy.

To druga z zaplanowanych przez Fundację Klub Konserwatystów czterech debat. Dzisiejsza rozpocznie się o 17:30 w kawiarni Elida w Białymstoku przy św. Rocha 14a - wstęp wolny.

Następna debata, poświęcona polityce rodzinnej, za dwa tygodnie (7 września w tym samym miejscu). (kjs)

Lista zaproszonych partii:

Kongres Nowej Prawicy
Platforma Obywatelska
Polska Jest Najważniejsza
Polskie Stronnictwo Ludowe
Prawica Rzeczypospolitej Polskiej
Prawo i Sprawiedliwość
Sojusz Lewicy Demokratycznej
Unia Polityki Realnej

Wybory parlamentarne 2011


PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów Huawei




ZNAJDŹ NAS





Fotolia.com
ŁOMŻA
6.06.2025, 18:06, akt. 18:17

Woda w Łomży nadal z chlorem







Obchody Kurban Bajram w Bohonikach, fot. Barbara Sokolińska
ISLAM
6.06.2025, 07:19, akt. 08:46

Muzułmanie rozpoczęli Kurban Bajram










źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok