Radio Białystok | Wiadomości Studio Suwałki | UKS Centrum Augustów dwukrotnie pokonał we własnej hali Bestios Białystok w meczach o utrzymanie się w siatkarskiej II lidze

autor: Tomasz Kubaszewski

15.03.2021, 10:58, akt. 10:59

Bój był ciężki, ale się udało.

W sobotę (13.03) poszło dosyć gładko, bo białostoczanie stawiali opór tylko w pierwszym secie, którego ostatecznie wygrali do 19. Trzy kolejne padły łupem augustowian - 25:20, 25:15 i 25:18.

Schody zaczęły się natomiast w niedzielę, bo dwa pierwsze sety Bestios wygrał i prowadził w trzecim. Jednak siatkarze Centrum się przebudzili, wygrywając do 22, 21 i w tie-breaku do 11.

Kolejne spotkanie zaplanowano na sobotę w Białymstoku. Rywalizacja toczy się do trzech wygranych.