Radio Białystok | Wiadomości Studio Suwałki | Kolejna porażka Ślepska Malowu Suwałki. Sytuacja staje się coraz trudniejsza

Kolejna porażka Ślepska Malowu Suwałki. Sytuacja staje się coraz trudniejsza

autor: Jakub Mikołajczuk

11.01.2022, 09:38, akt. 12:02

To miał być mecz prawdy i niestety, tę prawdę pokazał. Ślepsk Malow przegrał wczoraj na wyjeździe z LUK Lublin 1:3.

Suwalczanie rozpoczęli to spotkanie wręcz tragicznie. Przegrali pierwszego seta do 16. Potem jednak w drużynę wstąpił jakby nowy duch. Drugiego seta Ślepsk wygrał do 18. W trzecim nasi siatkarze dominowali i wydawało się, że także tę partię rozstrzygną na swoją korzyść. Jednak w końcówce popełnili kilka prostych błędów i przegrali do 22. Czwarty set to już był dominacja gospodarzy. LUK wygrał do 21.

Ślepsk pozostaje na przedostatniej pozycji w tabeli. Nad ostatnią Stalą Nysa ma tylko 3 punkty przewagi. Utrzymanie w PlusLidze stoi więc pod wielkim znakiem zapytania.

| red: mik

Pomimo walki Ślepsk Malow Suwałki przegrał dzisiaj (6.01) we własnej hali z Aluronem Wartą Zawiercie 0:3, w setach 21:25, 23:25 i 20:25.

Wojciech Winnik

21.12.2021, 12:05

- Dostałem zielone światło do podjęcia pewnych działań kadrowych, ale wygrywając z Treflem zespół się obronił - mówi Wojciech Winnik.