Radio Białystok | Wiadomości Studio Suwałki | Mieszkańcy ulice Leśnej w Suwałkach skarżą się na piratów drogowych

Mieszkańcy ulice Leśnej w Suwałkach skarżą się na piratów drogowych

autor: Anna Auron-Wasilewska

3.06.2022, 07:35, akt. 07:38

Jak twierdzą, mimo zgłoszeń, żadnej reakcji ze strony odpowiedzialnych służb nie ma.

fot. Irena Poczobut
fot. Irena Poczobut

Mieszkańcy ulicy Leśnej w Suwałkach mają problem - relacja Anny Auron-Wasilewskiej

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


- Kierowcy uprawiają sobie wyścigi. Na skrzyżowaniu potrafią kręcić bączki. Było to zgłaszane do władz, ale nic się nie dzieje. Są tu zakłady pracy, osiedle z małymi dziećmi i to jest niebezpieczne. Na tym skrzyżowaniu zdarzały się wypadki i to nawet dosyć mocne. Była wzywana straż, żeby te wraki pousuwać. Jeżdżą radiowozy, ale to jest taka zabawa w kotka i myszkę.

Jak zapewnia naczelnik wydziału ruchu drogowego suwalskiej komendy - podkomisarz Ireneusz Sudnik, policjanci robią, co mogą.  

- To jest droga dwujezdniowa bardzo dobrej jakości i rzeczywiście kierowcy przekraczają prędkość na tym odcinku. Z naszej strony nie potwierdziliśmy natomiast tego palenia gumy. Niestety, ale kierowcy się ostrzegają, że patrol stoi w tym miejscu, więc nie przekraczają prędkości. Musimy z większą częstotliwością i z przerwami ustawiać się na tej ulicy. I na pewno tak się będzie działo. 

W tym roku za niebezpieczną jazdę ukarano na ulicy Leśnej już 43 osoby. Najwyższy mandat wyniósł 1500 złotych.

| red: mik

ZOBACZ TEŻ:


Kierowcy mogą wreszcie jeździć ulicą Leśną w Suwałkach

18.10.2018, 13:49

Jej budowa rozpoczęła się rok temu. W środę (17.10) odbyło się oficjalne otwarcie.





ZNAJDŹ NAS





REKLAMA
OiFP NAVARRO | STRAUSS

REKLAMA
Nieteatr JERZY KRYSZAK

REKLAMA
PGE Warsztaty - zaproszenie

Jawor – u źródeł kultury

REKLAMA
OiFP DYPTYK WIELKANOCNY: VIA CRUCIS/CAVALLERIA RUSTICANA

XXVI Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok


hikdaigaku86, Fotolia.com
30.03.2023, 11:43, akt. 11:45

W Suwałkach powstanie strefa bez nikotyny









fot. Iza Kosakowska
28.03.2023, 10:46, akt. 10:51

Co dalej z wyjazdem?


Katarzyna Krzyżewska, fot. Archiwum
28.03.2023, 13:21, akt. 13:22

Katarzyna Krzyżewska - kobieta wielu pasji









źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Suwałki FM 98,6 Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok