Radio Białystok | Wiadomości Studio Suwałki | Sezon coraz bliżej, a forma taka sobie

Sezon coraz bliżej, a forma taka sobie

autor: Marcin Iwanowicz

19.09.2022, 12:00, akt. 13:13

Czy dwa przegrane mecze i ostatnie miejsce Ślepska Malowu w rozegranym w miniony weekend Memoriale Józefa Gajewskiego, to dla suwalskich kibiców powód do niepokoju?

fot. Ślepsk Malow Suwałki
fot. Ślepsk Malow Suwałki

Trener Dominik Kwapisiewicz radzi, by nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków i przypomina, że to wciąż jedynie przygotowania do plusligowego sezonu.

- Mamy jeszcze taki okres, kiedy rotujemy składem po to, aby sprawdzić wszystkich zawodników. Chcemy, żeby każdy z nich miał swój udział w meczu, co przy normalnej grze o punkty już niekoniecznie będzie się zdarzało. Powoli dobiega końca faza testów i dawania szans poszczególnym zawodnikom. Ten okres nie jest dla nas łatwy, ale nikt nie mówił, że będzie lekko i przyjemnie.

Obecnie największym problemem jest to, że nowy rozgrywający - Argentyńczyk Matias Sanchez dołączył do zespołu dopiero kilka dni temu.

- Zostały nam tylko dwa tygodnie do pierwszego meczu ligowego. Jesteśmy na takim etapie przygotowań, w którym będziemy szlifować detale. To, czego nam najbardziej brakuje, to gry z Matiasem, którego nie było, ponieważ występował w argentyńskiej reprezentacji. Właśnie na tym będziemy się skupiać, ale nie tylko.

Pierwszy mecz w PlusLidze Ślepsk Malow zagra 2 października. A wcześniej wystąpi jeszcze w turnieju w Nowym Dworze Mazowieckim.

| red: mik, kap
ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
OiFP PORANEK MŁODEGO MELOMANA

REKLAMA
OiFP LIFE IS A CABARET, SHOW TANECZNO-WOKALNE

REKLAMA
OiFP JESUS CHRIST SUPERSTAR

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego


źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok