"Hygge. Klucz do szczęścia" Meik Wiking

8 listopada 2017, 05:40

Hygge
Hygge

Na szczęście jest Lykke!
Nadzieje mieszkańców Kopenhagi czy Guadalajary, marzenia mieszkańców Nowego Jorku, Delhi czy Dubaju – wszystkie są marzeniami o jednym: o szczęściu. Lykke to po duńsku szczęście. Dla Hiszpana to felicidad, dla Niemca – Glück, dla Francuza – bonheur.
Co mają ze sobą wspólnego najszczęśliwsi ludzie na świecie, czego można się nauczyć o szczęściu w różnych krajach świata i jakie działania możemy podjąć, żebyśmy sami stali się szczęśliwi? Lykke. Po prostu szczęście zabierze Was na poszukiwanie szczęścia w różnych zakątkach świata! Premiera już 8 listopada.
Nikt nie wie o szczęściu tyle co Meik Wiking, autor światowego bestsellera Hygge. Klucz do szczęścia. Meik wierzy, że receptę na szczęście mają nie tylko Duńczycy. W tej urzekającej książce autor zabiera nas w fascynującą podróż dookoła świata na poszukiwanie skarbu, który otworzy nam drzwi do dobrego życia. Pokazuje, jak nie tracić cennego czasu, budować dobre relacje z sąsiadami, cieszyć się z małych rzeczy, celebrować każdą chwilę. Dzieli się z nami opowieściami i radami z najszczęśliwszych zakątków naszej planety, tak byśmy i my znaleźli szczęście.
Największa tajemnica lykke tkwi w tym, że szczęście można znaleźć wszędzie, jeśli tylko wiemy, jak go szukać. Pierwszy krok podczas badania szczęścia to rozróżnienie między byciem szczęśliwym w danym momencie a byciem szczęśliwym w ogóle.
O Autorze

Meik Wiking - dyrektor generalny kopenhaskiego Instytutu Badań nad Szczęściem. Meik Wiking od wielu lat próbuje zgłębić tajemnicę duńskiego hygge. Potrafi doradzić, jak dobrać właściwe oświetlenie, jak zaplanować kolację z przyjaciółmi czy przygotować niezbędnik hygge, a nawet jak się ubrać. Równo rok po polskiej premierze Hygge. Klucz do szczęścia, powraca z książką Lykke. Po prostu szczęście.

Prowadzący:

Dorota Sokołowska


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS"Okruch" Anna Ficner-Ogonowska

Nowość od Wydawnictwa Znak"Negatyw" Klaudiusz Szymańczak

Wydawnictwo Burda Książki

"Helikopter" Jonas Bonnier

Propozycja od Wydawnictwa Znak"Muszę to wiedzieć" Karen Cleveland

Grupa Wydawnicza Foksal-poleca

"Za horyzont" Tomasz Pindel

Nowa książka -Wydawnictwa Znak"Pani Fletcher" Tom Perrott'

Nowość od Wydawnictwa Znak"Twarde światło" Michael Crummey

Nowość z Wydawnictwa Wiatr od morza

"Mała baletnica" Wiktor Mrok

Wydawnictwo Insignis"Droga Szamana" Wasilij Machanienko

Nowość wydawnicza- prezentuje Insignis"Trzyskładnikowe wypieki" Sarah Rainey

Nowość Wydawnictwa Insignis"Polska 1918" Paweł Skibiński

Nowość wydawnicza od Muzy
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok