Radio Białystok | Wiadomości | Typy ze Świerkowej, część 3 po meczu Włochy-Szwajcaria - wyniki

Typy ze Świerkowej, część 3 po meczu Włochy-Szwajcaria - wyniki

autor: Barbara Sokolińska

17.06.2021, 07:55, akt. 10:37

Reprezentacja Włoch staje się chyba ulubioną drużyną wszystkich obstawiających w Typach ze Świerkowej. Już drugi raz dobrze wytypowane zwycięstwo Italii przyniosło zespołom w naszej zabawie po 1 punkcie.

źródło: fotolia.com, PRB
źródło: fotolia.com, PRB

Włosi wygrali ze Szwajcarami 3:0 po dwóch golach Manuela Locatelliego w 26. i 52. minucie i jednym Ciro Immobile w 89. minucie. Azzurri zagrali znakomity mecz, po którym potwierdzili swoje aspiracje do tytułu mistrza Europy. Po tym spotkaniu zadowoleni są nie tylko wszyscy fani futbolu na Półwyspie Apenińskim, ale także uczestnicy naszej zabawy Typy ze Świerkowej.

Zwycięstwo Italii prawidłowo wytypowały dr Joanna Zapolska-Leszczyńska z drużyny ekspertów i Renata Reda - reprezentantka dziennikarzy Polskiego Radia Białystok. Taki rezultat przewidzieli też Słuchacze-kibice w głosowaniu internetowym: Podsumowując: 

  • Drużyna ekspertów (dr Joanna Zapolska-Leszczyńska) - typ: Włochy
  • Drużyna dziennikarzy Polskiego Radia Białystok (Renata Reda) - typ: Włochy 
  • Drużyna Słuchaczy-kibiców – typ: Włochy 

Za prawidłowy typy przyznajemy zatem po 1 punkcie i ogłaszamy kolejny remis w klasyfikacji generalnej Typów ze Świerkowej - 2:2:2.  


Eksperci
Dziennikarze Radia Białystok
Słuchacze-kibice
2 punkty
2 punkty
2 punkty


Ciekawe, czy wszystkie drużyny będą równie jednomyślne także przy typowaniu wyniku kolejnego spotkania - a będzie nim sobotni mecz "o wszystko" reprezentacji Polski z Hiszpanią. Głosowanie na rezultat tego starcia jest już otwarte. Czy po porażce ze Słowacją wiara w biało-czerwonych w narodzie zgasła, czy jednak nadzieja umiera ostatnia? GŁOSUJ NA WYNIK MECZU POLSKA-HISZPANIA NA EURO!Typy reprezentantów drużyn ekspertów i dziennikarzy Radia Białystok poznamy w piątkowy poranek. A tymczasem - zapraszamy do typowania!

| red: bs, mak

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Grupa A: kolejny rewelacyjny mecz Włochów - rozbili Szwajcarię 3:0

16.06.2021, 23:37

Włosi rozegrali kolejny rewelacyjny mecz na Euro. Tym razem pokonali 3:0 Szwajcarię po dwóch golach Manuela Locatelliego i jednym Ciro Immobile i już zapewnili sobie awans do 1/8 finału.


Grupa A: triumf i duże szanse na awans Walijczyków do fazy pucharowej

16.06.2021, 20:42

Walia wygrała z Turcją 2:0 i jest w dobrej sytuacji przed ostatnią serią spotkań. Z kolei Turcy przegrali drugie spotkanie i mają już tylko matematyczne szanse na awans do fazy pucharowej Euro.


Typy ze Świerkowej, część 3 - mecz Włochy-Szwajcaria

16.06.2021, 08:30

Zakończyła się już pierwsza kolejka spotkań na piłkarskich mistrzostwach Europy. Swoje pierwsze mecze rozegrały już wszystkie na turnieju. Czas więc zacząć drugą serię spotkań – także w naszej zabawie Typy ze Świerkowej!

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
NIETEATR AN ACT OF GOD

REKLAMA
OiFP SCHÖNBERG | BRAHMS | CHOPIN | BEETHOVEN | RECITAL FORTEPIANOWY

REKLAMA
OiFP Gala sylwestrowa


źródło: www.radio.bialystok.pl​

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok