Radio Białystok | Wiadomości | Maciej Stolarczyk: Dzisiejsze spotkanie pokazało, ile pracy przed nami

Maciej Stolarczyk: Dzisiejsze spotkanie pokazało, ile pracy przed nami

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

14.08.2022, 19:47, akt. 21:02

Piłkarze Jagiellonii Białystok przerwali serię trzech porażek z rzędu. W niedzielnym (14.08) meczu zremisowali 2:2 na wyjeździe (0:2) z Rakowem Częstochowa.

Maciej Stolarczyk: W pierwszej połowie zagraliśmy słabo

W pierwszej połowie zagraliśmy słabo. To, co dla nas jest na plus, to to, jakim rezultatem zakończył się ten wynik, bo zdajemy sobie sprawę, jak funkcjonuje Raków, na jakim jest poziomie. Dzisiejsze spotkanie pokazało, ile pracy przed nami. Musimy mocno pracować, żeby ten poziom mocno osiągnąć. Zawodnicy w przerwie dobrze zareagowali i doprowadzili do tego remisu. To było bardzo ważne w kontekście tych meczów, które mieliśmy za sobą.

- powiedział po meczu trener Jagiellonii Białystok Maciej Stolarczyk:

Marek Papszun: Zrobiliśmy dużo, żeby ten mecz wygrać

Zrobiliśmy dużo, żeby ten mecz wygrać. Zagraliśmy najlepiej, no ale to nie wystarczyło. Tak to jest w sporcie. Jagiellonia poprzednie mecze zagrała bardzo dobrze, powinna zdobyć komplet punktów, a zdobyła trzy. Tak to czasami jest. Szczęście im dopisało, bo w żaden sposób nie zasłużyli dziś na to, żeby wygrać

- powiedział po meczu trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun.

źródło: PAP | red: mag

Piłkarze Jagiellonii Białystok przerwali serię trzech porażek z rzędu. W niedzielnym (14.08) meczu zremisowali 2:2 (0:2) na wyjeździe z Rakowem Częstochowa.

Trzy gole i dwie czerwone kartki - szalony mecz Jagiellonii Białystok z Radomiakiem Radom [zdjęcia]

7.08.2022, 00:34

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 1:2 (1:0) z Radomiakiem Radom w meczu ekstraklasy. Żółto-czerwoni objęli prowadzenie w 12. min. po golu Guala, wyrównał z rzutu karnego Nascimento w 61. min., a decydującego gola strzelił Maurides w ostatniej minucie doliczonego czasu.

Poznaliśmy terminarz 7. kolejki ekstraklasy - Jagiellonia gra na wyjeździe z Górnikiem Zabrze

3.08.2022, 19:51

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 7. kolejki PKO Ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zagra w piątek (26.08) o 18:00 wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Zabrze. Relacja w Polskim Radiu Białystok.