Moda weselna 2021 – minimalizm i personalizacja

19 grudnia 2020

Materiały reklamowe, wesela i śluby
Materiały reklamowe, wesela i śluby

Moda ślubna i weselna podlega corocznym modyfikacjom. To nie tylko odzwierciedlenie trendów modowych ogółem, ale też aktualnej sytuacji. Ze zrozumiałych powodów w sezonie 2021 będzie dominował minimalizm. Jednocześnie wesela będą bardziej spersonalizowane niż do tej pory.

Wesele 2021 – personalizacja

Jeszcze do niedawna od strony organizacyjnej wesela były bardzo do siebie podobne. Niemal wszystkie sale weselne były dekorowane w duchu eko lub boho, bo te trendy dominowały w modzie. Na drugiej szali leżały stylowe i bogate dekoracje w stylu glamour. W takich wnętrzach można było urządzić wesele dowolnych nowożeńców. Nic nie wyróżniało dekoracji na tle innych. Nie zmieniały się z tygodnia na tydzień.
Nowy sezon przyniesie zmiany w tym zakresie. Nowożeńcy coraz częściej będą dążyli do tego, by podkreślić, że to ich dzień i ich wesele. Stąd zamiast ogólnikowych serduszek, gołąbków, baloników i innych typowych dekoracji będą pojawiały się imiona bądź inicjały narzeczonych oraz ich fotografie. Rodzaj dekoracji może być dowolny – od misternie splecionych w litery kwiatów, poprzez inicjały umieszczone na serwetkach, aż do grafik naściennych. Coraz częściej klasyczne dekoracje będą zastępowane motywem przewodnim wybranym przez narzeczonych. Motyw może nawiązywać do filmu, epoki historycznej bądź kulturowej. Goście zazwyczaj są proszeni o wybór odpowiednich kreacji.


Minimalistyczne wesela 2021

Minimalizm będzie widoczny przede wszystkim w liczbie gości. Coraz trudniej będzie znaleźć wesele we Wrocławiu, na którym będzie się bawiło stu lub więcej biesiadników. Ten trend będzie podyktowany przede wszystkim aktualną sytuacją – duże wesela są droższe, w przypadku konieczności nagłej zmiany planów odzyskanie wszystkich poniesionych kosztów może być niemożliwe. A ponieważ wesela planuje się przynajmniej pół roku naprzód, bezpieczniej jest zorganizować małą, ale niekoniecznie cichą i skromną uroczystość.

Minimalizm będzie widoczny także w strojach nowożeńców. Suknie panien młodych przestaną być suto zdobione koronkami i perłami. Ich miejsce zastąpią proste kreacje o klasycznych krojach, które będą miały za zadanie podkreślenia atutów sylwetki. Bardzo modne będą dekolty w kształcie litery V. W parze z prostymi sukienkami będą szły delikatne, niemal niewidoczne makijaże i fryzury stylizowane na przypadkowe. Luźny warkocz, niedbały kok czy luźno puszczone loki będą najczęściej wybieranymi fryzurami weselnymi.

Jak zaplanować wesele 2021?


Przewidywanie przyszłości jest kłopotliwe. Tym bardziej trudno będzie zgadnąć, z jakim obostrzeniami będziemy musieli się liczyć w 2021 roku i czy w ogóle będą one potrzebne. Dlatego też precyzyjne zaplanowanie wesela może napotkać trudności. Branża weselna jest tego świadoma i proponuje szereg elastycznych rozwiązań, które mają na celu zminimalizowanie ryzyka finansowego. Jak się okazuje, w tym trudnym czasie, zorganizowanie niepowtarzalnego wesela nie jest niemożliwe. Jedną z opcji jest zorganizowanie wesela plenerowego w pobliżu wybranej sali weselnej, która w tym przypadku będzie wariantem B na niepogodę.
Warto śledzić wiadomości, które zamieszcza na swoich stronach portal Wedding.pl. Można tam znaleźć szereg inspiracji, ciekawych porad, modowych nowości, znaleźć salę weselną w pobliżu domu lub skorzystać z plannera ślubnego.


Nowoczesna kablówka – moc kanałów na wyciągnięcie ręki


Kablówka to szeroki wachlarz rozrywki dla każdego członka rodziny. Co możesz zyskać wraz z telewizją kablową w swoim domu? Na co pozwala kablówka na miarę XXI wieku?Jakie pościele Polacy najchętniej wybierają do sypialni?


Wybierając pościel do sypialni, coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na jej wygląd, ale też na jakość. Sprawdziliśmy, jakie pościele cieszą się uznaniem Polek i Polaków.Ulga na dzieci w PIT 37


Dzieci to ogromna radość, ale też i odpowiedzialność. W tym konieczność zapewnienia im odpowiednich warunków życia i rozwoju. Na to potrzebne są środki finansowe. Od dłuższego czasu w Polsce mamy do czynienia z kryzysem demograficznym. Liczba ludności w Polsce jest coraz niższa, a społeczeństwo się starzeje. Odpowiedzią na to mają być różne rodzaje programów socjalnych i...Rozliczenie PIT-37 w 2021 roku - co warto wiedzieć?


Do ostatecznego terminu złożenia rozliczenia podatkowego za rok 2020 jest jeszcze trochę czasu. Jeśli jednak liczysz na zwrot nadpłaconego podatku, warto złożyć rozliczenie jak najszybciej. Koniecznie upewnij się także, czy masz prawo do skorzystania z jednej z obowiązujących obecnie ulg.Ubezpieczenie GAP – czym właściwie jest?


Polski rynek ubezpieczeń jest zróżnicowany i bogaty w wiele ciekawych rozwiązań. W tym tekście opowiemy Ci nieco o ubezpieczeniu GAP. Dowiesz się, czym jest i kto powinien zainteresować się tego typu polisą. Zaczynamy!Przekonaj się, dlaczego pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach pomoże Ci w sprzedaży


Ostatnie lata i miesiące przyniosły wiele zmian na polu marketingu sieciowego, dlatego właśnie coraz trudniej własnoręcznie zadbać o widoczność w sieci. Zwyczajny przedsiębiorca coraz częściej najzwyczajniej nie ma czasu, by samodzielnie stawać w szranki z konkurencją, która pozycjonuje się z pomocą specjalistów w marketingu internetowym. Poniżej wraz z fachowcami z branży...Jak znaleźć pracę w Białymstoku?


Nie da się ukryć, że poszukiwanie miejsca pracy determinuje miejsce zamieszkania. Są takie regiony w naszym kraju powodujące, że jest zdecydowanie ciężej znaleźć dobrą pracę i mówimy tutaj o tzw. Polsce B, czyli wschodzie, które dominują w jedno duże miasto i ewentualnie parę mniejszych, jednak jest więcej wsi. Trudności ze znalezieniem pracy pojawiają się szczególnie...STS wznosi sponsoring Ekstraklasy na zupełnie nowy poziom


Kluby piłkarskie praktycznie od zawsze opierały swoją działalność na sponsorach. Niestety, bez odpowiedniego wsparcia finansowego zrealizowanie niektórych inwestycji byłoby po prostu nierealne. Dlatego znalezienie odpowiedniego sponsora, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, stanowi niezwykle ważną kwestię dla każdego klubu.Garaże drewniane - wysoka jakość w niskiej cenie


Panujący w naszym kraju klimat nie sprzyja przechowywaniu pojazdów na zewnątrz. Zmieniające się w zależności od pór roku warunki atmosferyczne negatywnie wpływają na stan techniczny samochodów, motorów, a nawet rowerów.
 
 
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

"Antonia na Podlasiu" Agnieszki Panasiuk

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok