Ceramiczna powłoka zabezpieczy lakier Twojego samochodu

[Artykuł sponsorowany]

16.03.2021, 11:25, akt. 11:26


Ceramiczna powłoka zabezpieczy lakier Twojego samochodu
Ceramiczna powłoka zabezpieczy lakier Twojego samochodu

Ceramiczne zabezpieczenie lakieru samochodu to nie tylko zabieg estetyczny poprawiający wygląd karoserii, ale i ogromne zabezpieczenie przed różnymi uszkodzeniami. Jeśli planujesz takie działanie pamiętaj, by skorzystać z usług fachowca. Liderem branży jest firma autoklinika.bialystok.pl, która ma bogate doświadczenie w tym zakresie. A to klucz do sukcesu!

Postaw na sprawdzoną firmę

Marzysz, by zabezpieczenie lakieru Twojego samochodu było wykonane najstaranniej jak to tylko możliwe? To właśnie dlatego powinieneś skierować swoje kroki w stronę sprawdzonego, najlepiej polecanego fachowca. Będziesz mieć gwarancję rzetelnie wykonanej usługi, a to kluczowe. Jeśli zabezpieczenie lakieru przeprowadzi firma, która nie ma doświadczenia w tym zakresie, nie będziesz mieć gwarancji, że zrobiła to fachowo. Możesz stracić czas, pieniądze i nerwy. Zaoszczędź sobie rozczarowania i postaw na lidera w branży. Firma autoklinika.bialystok.pl zna się na tym doskonale, możesz śmiało jej zaufać bez obaw, że nie wyjdzie Ci to na dobre. Będzie szybko, sprawnie i przede wszystkim na najwyższym poziomie! Na pewno zależy Ci na najlepszej jakości. Dobrze trafiłeś!


Powłoka ceramiczna jako zabezpieczenie lakieru

Dlaczego warto wykonać ceramiczną powłokę na lakierze samochodu? To trwałe zabezpieczenie i do tego jedno z najbardziej popularnych rozwiązań. Lakier auta zostaje przykryty specjalną warstwą ochronną. Ta powłoka ceramiczna sprawia, że lakier jest bardziej odporny przed :

  • zarysowaniami
  • zewnętrznymi czynnikami np. osadami ulicznymi czy solą
  • promieniowaniem słonecznym
  • kwaśnymi deszczami
  • sokami roślinnymi
  • zanieczyszczeniami ptasimi


Co ważne, powłoka może być stosowana zarówno w nowych autach prosto z salonu, jak i w tych używanych. Dzięki niej samochód lepiej się prezentuje, lakier ma połysk, wyeksponowana jest głębia jego koloru. Poza tym jeszcze łatwiej jest utrzymać czystość karoserii.


Zastanawiasz się, zobacz zdjęcia w naszej galerii 


Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy wykonać powłokę ceramiczną, zajrzyj koniecznie do galerii zdjęć na naszej stronie internetowej : https://autoklinika.bialystok.pl/auto-detailing/zabezpieczanie-lakieru/. Zobacz, jak może się prezentować Twoje auto, gdy tylko wykonasz te usługę. Powłoka ceramiczna stanowi niewidzialne, elastyczne i wodoodporne zabezpieczenie lakieru na okres od 6 do 12 miesięcy. To idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy przy okazji marzą też o uzyskaniu głębokiego koloru lakieru.


Wybierz najlepszą opcję dla siebie

Dajemy Ci do wyboru trzy programy obejmujące renowację lakieru samochodowego. Możesz wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.


Program standard

To coś dla tych, którzy potrzebują szybkiego działania. Najchętniej wybierany przez posiadaczy aut używanych, również tych planowanych do sprzedaży. Auto jest najpierw myte, a następnie lakier jest czyszczony i polerowany. Drobne defekty na pewno uda się zatuszować. Lakier będzie miał połysk i głębie koloru.

Cena od 800 do 1000 zł.

Program Premium

Renowacja zakłada dwa etapy, które likwidują około 60% rys i powodują, że pozostałe nie rzucają się w oczy. Lakier samochodu jest zabezpieczony naturalnym woskiem lub syntetycznym.

Cena od 1000 do 1800 zł.

Program VIP

Przeznaczony dla tych najbardziej wymagających. Auto poddawane jest wielogodzinnej renowacji z użyciem najlepszych kosmetyków. Renowacja ujęta w tym programie zakłada zlikwidowane około 90% rys. Jeśli klient ma życzenie lakier samochodu może być zabezpieczony specjalną powłoką polimerową lub ceramiczną. Wycena odbywa się indywidualnie.

Cena od 2000 zł.

Podsumowując, autoklinika.bialystok.pl idealnie zajmie się Twoim autem. Zadbamy być był maksymalnie zadowolony z efektu końcowego. Z chęcią zrobimy renowację lakieru Twojego auta. To nie jedyna usługa, na której się znamy. Przy okazji możemy zadbać o czyszczenie i naprawę tapicerki Twojego auta czy renowację felg. W swojej ofercie mamy też myjnie. Bez problemu wykonamy mycie i sprzątanie aut osobowych i ciężarowych. Przygotowujemy też auta szykowane na sprzedaż. Jeśli szukasz kogoś, kto umyje silnik w Twoim aucie, wyczyści podwozie, zadba o odgrzybienie klimatyzacji, wymieni opony lub zadba o konserwację motorów, jachtów i łódek – to również zgłoś się do nas. Znamy się na tym, co robimy. Przekonaj się!

 
 
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok