Gazetki promocyjne na black friday, czyli gdzie szukać najlepszych okazji

[Artykuł sponsorowany]

12.10.2021, 09:49, akt. 09:49


Gazetki promocyjne na black friday, czyli gdzie szukać najlepszych okazji
Gazetki promocyjne na black friday, czyli gdzie szukać najlepszych okazji

Tradycja obchodzenia black friday przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Amerykanie, jak i obecnie także inne nacje, obchodzą to święto w ostatni piątek listopada, po Święcie Dziękczynienia. Obecnie coraz więcej punktów handlowych decyduje się w tym dniu przecenić swoje towary. Gdzie szukać dobry okazji? Oczywiście w gazetkach!

Nie tylko w piątek

Zazwyczaj z okazji black friday gazetki pojawiają się już na około tydzień poprzedzający to istne święto zakupów. Warto przy tym zauważyć, że wiele oferty przedstawione w wielu gazetkach obowiązują nie tylko w sam piątek, ale również w weekend po black friday lub nawet cały, poprzedzający go tydzień. Jest to dobra informacja dla osób, które nie mogą udać się w piątek na zakupy. Dodatkowo praktyka ta pozwala rozładować ruch w sklepach, co jest szczególnie istotne w okresie pandemii. Warto jednak przed czasem sprawdzić, kiedy dokładnie obowiązują dane promocje. Okazuje się bowiem, że w wielu sklepach liczba przecenionego towaru jest ograniczona, zatem kupią go jedynie ci, którzy zrobią zakupy w pierwszym dniu obowiązywania oferty. Na szczęście gazetki promocyjne są dla nas dostępne nie tylko w wersji papierowej, ale również elektronicznej, z czego zdecydowana większość osób korzysta. Można je przeglądać na urządzeniu mobilnym bądź na komputerze. Wiele ciekawych gazetek promocyjnych możemy znaleźć na stronie https://gazetka-24.pl/.

Gazetkowy zawrót głowy

Dlaczego warto szukać dobrych okazji promocyjnych na black friday właśnie w gazetkach? Nie jest tajemnicą, że w gąszczu różnych promocji często trudno nam się odnaleźć. Obecnie bowiem niemal każdy sklep, a także punkt usługowy, decyduje się na organizację różnego rodzaju akcji promocyjnych z okazji czarnego piątku. Przeglądanie gazetek na black friday pomaga usystematyzować, w jakich dokładnie miejscach i na jakie właściwie rabaty możemy liczyć. Dzięki serwisowi, przez który możemy przeglądać elektroniczne gazetki promocyjne, istnieje również możliwość pozyskania kodów rabatowych. Znajdziemy je na stronie https://gazetka-24.pl/kody-rabatowe. Kody pozwalają nam kupować jeszcze taniej, także w black friday.

Dlaczego warto wybrać się na black friday?

Wiele osób wciąż nie korzysta z akcji promocyjnych, które organizowane są z okazji czarnego piątku. Zazwyczaj uważają one, że nie możemy wtedy liczyć na zbyt duże rabaty, a dodatkowo odstraszają ich tłumy klientów w sklepach. Warto jednak mieć na uwadze, że black friday obowiązuje również w wielu sklepach internetowych, gdzie nigdy nie ma kolejek. Przeglądając gazetki na około tydzień lub dwa przed black friday, możemy również znaleźć ciekawe promocje, a rabaty mogą sięgać nawet 50-ciu procent. Tego rodzaju obniżka wydaje się być bardzo kusząca, zwłaszcza że nieubłaganie zbliża się okres świąteczny, kiedy to większość z nas wybiera się do sklepów, aby kupić prezenty dla swoich bliskich. Dodatkowo warto skorzystać z okazji na black friday, aby uzupełnić zimową garderobę swoją i swojej rodziny, a także własną kosmetyczkę.

 
 
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok