Szybkie mielenie mięsa gwarantem zadowolenia klientów

[Artykuł sponsorowany]

22.10.2021, 08:50, akt. 08:56


Szybkie mielenie mięsa gwarantem zadowolenia klientów
Szybkie mielenie mięsa gwarantem zadowolenia klientów

Podczas przygotowania różnych posiłków oprócz dużych kawałków niezbędne są również nam te mniejsze. Najczęściej chcemy, aby gotowy produkt przynieść już ze sklepu i nie męczyć się z jego obróbką. Jednak jak właściciele mają sprostać naszym wymaganiom? Wystarczy, tylko aby wyposażyli się w wilki do mielenia mięsa. W publikacji tej przybliżmy Wam bliżej te maszyny. Zapraszamy do czytania!

Zadowolenie klientów przede wszystkim!

W handlu artykułami spożywczymi, ale również innymi powinno szczególnie zależeć nam na zadowoleniu naszych klientów. To właśnie od tego zależy czy wrócą oni do nas i dokonają następnych zakupów. Niestety są oni coraz bardziej wybredni i zrzucają na nas najróżniejsze sprawy. Tak samo jest z przygotowaniem mięsiwa. Najczęściej obsługa słyszy od kupującego, aby rozdrobnili oni je na kawałki. Wówczas zastosowanie wilka do mielenia
mięsa będzie obowiązkowe. Tylko ta maszyny zapewnia wykonanie tego procesu szybko oraz bez większego wysiłku. Zwiększ zadowolenie swoich klientów i zakup tego typu urządzenie już dzisiaj, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Nieporozumienia związane z wilkami do mielenia mięsa.

Niejednokrotnie zdarzały się nam sytuacje, w których mówiliśmy o wilkach do mielenia mięsa a osoby, które tego słuchały, w ogóle nie wiedziały, o co chodzi. W gruncie rzeczy spowodowane jest to tym, że slogan tej jest dość rzadko używany podczas codziennych rozmów. Dlaczego? Ponieważ dotyczy on profesjonalnych maszyn, które użytkowane są między innymi w lokalach gastronomicznych, stołówkach, hotelach czy ten pensjonatach. W gruncie rzeczy można byłoby go zastąpić sformułowaniem maszynki do mielenie mięsa, jednak należy wówczas pamiętać, że mówimy raczej o urządzeniach domowych, które nie znajda swojego zastosowania w profesjonalnych sytuacjach.

Istotne parametry przy wyborze wilków do mielenia mięsa.

Mając już rozwiane wszystkie wątpliwości dotyczące wilków do mielenia mięsa oraz wiedząc, do czego są one wykorzystywane, możemy się skupić na istotnych parametrach podczas ich zakupu. Wiedza ta będzie dla Was konieczna, ponieważ na rynku istnieje duża ilość modeli, a w jakiś sposób musicie je z sobą porównać. Odpowiedzi na niżej znajdujące się informacje umożliwią Wam to właśnie.

  • Wymiary – w pierwszej kolejności powinniście sprawdzić długość, szerokość oraz wysokość w celu określenia czy dany model zmieści się w Waszym lokalu.
  • Wydajność – każdy producent podaje, ile w ciągu jednej godziny będziecie w stanie przemielić mięsa. Należy przemyśleć czy wartość ta będzie wystarczająca.
  • Napięcie zasilania – tego typu urządzenia zasilane są energią elektryczną. Jednak może mieć ono napięcie 230 V lub 400 V, a to sprawia, że musicie posiadać odpowiednią instalację u siebie.
  • Moc urządzenia – liczba ta opisuje, jak dużą siłą będzie dysponowała maszynka. Po części wpływa ona także na rodzaj mięsa, jaki będziecie mogli poddawać obróbce mechanicznej.
  • Rodzaj – na rynku znajdują się rozwiązania do pracy przerywanej oraz ciągłej. W przypadku tych pierwszy, co wyznaczone czas będziecie musieli wyłączyć silnik, żeby ostygł. W drugich nie będzie takiej konieczności.

Zakup wilka do mielenia mięsa.

Po przeczytaniu tej publikacji nie wątpliwie będą chcieli Państwo zakupić wilka do mielenie mięsa. Możecie tego dokonać na dwa sposoby. Po pierwsze możecie wybrać się do stacjonarnej hurtowni gastronomicznej w Waszym mieście. Minusem tego rozwiązania jest tracenie czasu na dojazdy, a może się także okazać, że w miejscowości gdzie mieszkacie, nie ma takiego miejsca. Wówczas lepiej skorzystać z drugiej możliwości. W tym momencie warto skierować się do sklepu internetowego, który znajduje się pod adresem: www.wyposazenie-sklepowe.pl. Witryna ta charakteryzuje się bogatą ofertą oraz atrakcyjnymi cenami. My dziękujemy już za uwagę i do następnego razu.

 
 
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok