Przygotowanie pedagogiczne online – jak zdobyć kwalifikacje bez wychodzenia z domu?

[Artykuł sponsorowany]

22.05.2023, 11:27, akt. 11:28


Przygotowanie pedagogiczne online – jak zdobyć kwalifikacje bez wychodzenia z domu?
Przygotowanie pedagogiczne online – jak zdobyć kwalifikacje bez wychodzenia z domu?

Wiążesz swoją przyszłość z pracą w szkole, jednak nie masz przygotowania pedagogicznego? Dobrym wyborem jest kurs kwalifikacyjny, podczas którego zdobędziesz wiedzę, umiejętności i kwalifikacje potrzebne do prowadzenia zajęć dydaktycznych w placówkach oświatowych. Dodatkowo nie musisz uczęszczać na niego stacjonarnie. Zamiast tego możesz zdecydować się na przygotowanie pedagogiczne online i uczyć się bez wychodzenia z domu.

Kurs z przygotowania pedagogicznego online – co warto o nim wiedzieć?

Przygotowanie pedagogiczne online to kurs kwalifikacyjny dedykowany słuchaczom, którzy mają wykształcenie wyższe. Udział w zapisach mogą wziąć zarówno absolwenci kierunków licencjackich, jak i magisterskich. Dużą zaletą nauki przez internet jest elastyczność i wygoda. Możesz zapisać się na kurs w dogodnym dla siebie momencie i przerabiać materiały wtedy, gdy masz akurat wolną chwilę – wieczorami, w weekendy czy podczas urlopu. Dodatkowo koszt szkolenia pozwalającego zdobyć przygotowanie pedagogiczne online jest o wiele niższy niż w przypadku jego stacjonarnego odpowiednika. Do tego nie ponosisz dodatkowych wydatków związanych między innymi z noclegiem czy dodatkowymi materiałami.

Program kursu z przygotowania pedagogicznego online – czego się nauczysz?

Czego się nauczysz dzięki materiałom dydaktycznym udostępnionym kursantom biorącym udział w szkoleniu z przygotowania pedagogicznego online? Część teoretyczna obejmuje aż 270 godzin, podczas których zdobędziesz wiedzę z zakresu pedagogiki, psychologii i dydaktyki ogólnej, socjologii i pedagogiki społecznej, teorii i historii wychowania, diagnostyki i badań pedagogicznych oraz etyki i filozoficznych koncepcji człowieka. Na liście tematów znajdziesz między innymi: emisję głosu, podstawy pedeutologii, planowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej, warunki skutecznego wychowania czy metody i techniki badań społecznych. Jak widzisz, zakres materiału jest dość spory, a oprócz niego kursanci są dodatkowo zobowiązani do realizacji praktyk w wymiarze 150 godzin. Dzięki temu masz pewność, że po ukończeniu będziesz w stanie pochwalić się kompleksowym przygotowaniem pedagogicznym.

Gdzie zapisać się na kwalifikacyjny kurs z przygotowania pedagogicznego online?

Wiesz już, jakie zalety ma przygotowanie pedagogiczne online i na czym polega kurs kwalifikacyjny. A gdzie się na niego zapisać? Najlepszym wyborem jest platforma dydaktyczna oferująca szkolenia, których programy nauczania zostały opracowane zgodnie z wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej, oraz posiadająca wpis do ewidencji szkół i placówek oświatowych. Dzięki temu masz pewność, że nie tylko zdobędziesz aktualną, kompleksową wiedzę, ale także uzyskane zaświadczenie ukończenia kursu pedagogicznego online będzie honorowane przez placówki szkolne. Jeżeli chcesz się uczyć w dogodnym dla siebie czasie i miejscu oraz korzystać z czytelnych, rozbudowanych materiałów edukacyjnych, to sprawdź ofertę przygotowania pedagogicznego online na stronie Epedagog.


 
 

PNBC

50 lat przy Świerkowej

Podlaskie nas rusza - Ruszamy w Podlaskie!

źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok