Radio Białystok | Wiadomości | Jagiellonia umocniła się na pozycji wicelidera po meczu z Cracovią

Jagiellonia umocniła się na pozycji wicelidera po meczu z Cracovią

autor: Jerzy Kułakowski

18.02.2018, 19:30, akt. 16:43

Jagiellonia nie traci dystansu do lidera ekstraklasy. Żółto-czerwoni pokonali Cracovię 1:0 i mają o 2 punkty mniej niż Legia Warszawa.

Jagiellonia Białystok - Cracovia, 17.02.2018, fot. Joanna Szubzda

0:00
0:00
Jagiellonia umocniła się na pozycji wicelidera po ostatnim meczu z Cracovią - relacja Jerzego Kułakowskiego | Pobierz plik.

Zwycięstwo białostockiej drużynie zapewnił Martin Pospisil. W 60. minucie dostał piłkę w polu karnym, ograł 3 obrońców rywali i popisał się precyzyjnym strzałem.

Trener Ireneusz Mamrot cieszył się z wygranej, ale przyznał, że na początku meczu jego drużyna miała sporo problemów.

Przez pierwsze 20 min. Cracovia dużo lepiej operowała piłką. Jednak końcówka pierwszej połowy już była lepsza, aczkolwiek nie mieliśmy za dużo sytuacji. Natomiast uważam, że druga połowa była jedną z lepszych, odkąd ja tu jestem trenerem. Graliśmy bardzo szybko, stwarzaliśmy sytuację, bramka Martina. Gra w drugiej połowie była taka, jaką chcielibyśmy, aby była w każdym meczu, oczywiście na jeszcze wyższym poziomie

- tłumaczy Ireneusz Mamrot.

Jagiellonia Białystok wygrała 1:0 (0:0) z Cracovią w pierwszym meczu rundy wiosennej przed własną publicznością. Jedynego gola strzelił Martin Pospisil.

Jagiellonia wygrała z Piastem i awansowała na 2. miejsce w tabeli

12.02.2018, 17:58

Jagiellonia Białystok wygrała 2:0 (1:0) w wyjazdowym meczu z Piastem Gliwice.Gole dla Jagi strzelili: Frankowski i Pospisil.

Nagrodzono najlepszych i najpopularniejszych sportowców

11.02.2018, 19:44

Kolejny raz w Białymstoku nagrodzono najlepszych sportowców i najważniejszych ludzi związanych ze sportem z województwa podlaskiego. W sobotę (10.02) odbyła się Podlaska Gala Olimpijska 2018.

Jagiellonia wznawia rozgrywki - na początek wyjazdowy mecz z Piastem Gliwice

12.02.2018, 06:38

Żółto-czerwoni grają z rywalami w poniedziałek (12.02) od 18:00. Mecz transmitujemy na naszej antenie.