Radio Białystok | Wiadomości | Natalia Maliszewska awansowała do ćwierćfinału Pucharu Świata w short tracku

Natalia Maliszewska awansowała do ćwierćfinału Pucharu Świata w short tracku

29.11.2019, 10:58, akt. 11:10

Natalia Maliszewska awansowała do ćwierćfinału wyścigów na 500 i 1000 m w zawodach Pucharu Świata w short tracku w Nagoi.

Natalia Maliszewska, fot. Joanna Szubzda

Dalszą rywalizację na 1000 m zaplanowano na sobotę (30.11), a decydujące zmagania na 500 m odbędą się w niedzielę (1.12).

Natalia Maliszewska jest aktualną mistrzynią Europy i srebrną medalistką ubiegłorocznych mistrzostw świata na 500 m. W poprzednim sezonie triumfowała też w punktacji generalnej PŚ w tej konkurencji.

źródło: PAP | red: sk

Natalia Maliszewska zajęła trzecie miejsce w finałowym wyścigu na 500 m podczas zawodów Pucharu Świata w short tracku w Montrealu. Nicole Mazur odpadła w ćwierćfinale, a Patrycja Maliszewska została zdyskwalifikowana w eliminacjach.

Wielki pech Natalii Maliszewskiej na inaugurację sezonu - została zdyskwalifikowana

4.11.2019, 10:12

Natalia Maliszewska została zdyskwalifikowana w półfinale wyścigu na 500 m w niedzielnych (3.11) zawodach Pucharu Świata w short tracku w Salt Lake City. Polka spowodowała upadek Włoszki Arianny Fontany.

"Smak zwycięstwa" - reportaż Aleksandry Sadokierskiej

6.02.2022, 00:01

"W nic już nie wierzę. W żadne testy. Żadne igrzyska" - napisała w mediach społecznościowych reprezentantka Polski w short tracku Natalia Maliszewska. Po dramatycznym rolercosterze z pozytywnymi i negatywnymi wynikami testów na koronowirusa przyznała, że coś w niej umarło. Ostatecznie na olimpiadzie w Pekinie nie miała szansy wystartować w swoim koronnym dystansie na 500 m, w którym była faworytką do medalu...