Radio Białystok | Wiadomości | Natalia Maliszewska wróciła z brązowym medalem do Białegostoku

Natalia Maliszewska wróciła z brązowym medalem do Białegostoku

autor: Edyta Wołosik

28.01.2020, 16:39, akt. 17:38

Były podziękowania, gratulacje i kwiaty, a także zapowiedź nagród pieniężnych.

Natalia Maliszewska wróciła z brązowym medalem do Białegostoku. Wiceprezydent pogratulował jej sukcesu, fot. Edyta Wołosik

0:00
0:00
Natalia Maliszewska wróciła z brązowym medalem do Białegostoku - relacja Edyty Wołosik | Pobierz plik.

Po sukcesie w Mistrzostwach Europy w short tracku, gdzie zawodniczka Juvenii Białystok Natalia Maliszewska, zdobyła brąz, we wtorek (28.01) z nią, jej siostrą Patrycją i trenerką Urszulą Kamińską spotkał się zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki.

Oprócz sióstr Maliszewskich, Ambasadorem Białostockiego Sportu jest też Wojciech Nowicki. Łącznie umowy promocyjne opiewać będą na 100 tysięcy złotych, z czego połowa trafi do młociarza, 30 tysięcy złotych do Natalii, a 20 tysięcy złotych do Patrycji Maliszewskiej.

| red: sk

Natalia Maliszewska zdobyła w Debreczynie brązowy medal mistrzostw Europy w short tracku na 500 metrów. W ubiegłym roku triumfowała na tym dystansie. Tym razem zwyciężyła Holenderka Suzanne Schulting, a drugie miejsce zajęła Włoszka Martina Valcepina.

Wojciech Nowicki i siostry Maliszewskie Ambasadorami Białostockiego Sportu

22.01.2020, 13:39

Młociarz Wojciech Nowicki oraz zawodniczki short tracku Natalia i Patrycja Maliszewskie będą promować miasto podczas zawodów jako Ambasadorzy Białostockiego Sportu - poinformował w środę (22.01) magistrat, który zorganizował konkurs na ambasadora.