Radio Białystok | Wiadomości | Policja i rodzina szukają zaginionego 54-latka z okolic Ciechanowca

Policja i rodzina szukają zaginionego 54-latka z okolic Ciechanowca

4.12.2021, 16:30, akt. 16:45

Wysokomazowieccy policjanci poszukują 54-letniego mieszkańca gminy Ciechanowiec - to kierownik Muzeum Weterynarii w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Mężczyzna w środę (1.12) opuścił miejsce zamieszkania. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

źródło: Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu
źródło: Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem poszukują zaginionego 54-letniego mieszkańca gminy Ciechanowiec

Z ustaleń członków jego rodziny wynika, że mężczyzna w środę (1.12) między 4:00, a 7:00 rano opuścił miejsce zamieszkania, nie informując nikogo z domowników dokąd się udaje. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie wrócił do miejsca zamieszkania. 

Z rzeczy, które pozostawił można wnioskować, że nie wybierał się daleko - w domu pozostały nie tylko klucze i dokumenty, ale także telefon komórkowy.

Mężczyzna ma około 178 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie siwe włosy, piwne oczy. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z kapturem i ciemnozielony T-shirt.


Poszukiwania rozpoczęto od razu, gdy mężczyzna nie wrócił do domu i nie pojawił się w pracy

Pierwszego dnia zaangażowali się w nie przede wszystkim pracownicy Muzeum Rolnictwa i dwie najbliższe jednostki OSP, potem także prowadzono poszukiwania z policyjnym psem tropiącym.

Następnego dnia zaangażowała się znacznie większa grupa ludzi - niemal wszyscy koledzy z pracy, kolejne jednostki strażaków ochotników, Państwowa Straż Pożarna z Wysokiego Mazowieckiego, policja, Straż Leśna i grupa poszukiwawcza „Nadzieja” z Łomży. Z Warszawy przyjechał także operator drona z kamerą termowizyjną, ale efektów nadal nie było.

Przeszukano już wszystkie okoliczne lasy, brzegi rzeki i stawów, a na prośbę poszukiwaczy właściciele okolicznych gospodarstw dokładnie sprawdzali swoje zabudowania. Grupy ludzi wyjeżdżają także do opuszczonych posesji w okolicy coraz bardziej rozszerzając obszar poszukiwań.

Na drzwiach Muzeum Rolnictwa powieszono komunikat ze zdjęciem zaginionego, ponieważ teraz - z racji konkursu - placówkę odwiedza więcej osób, także z dalszych regionów. 

Policja prosi wszystkie osoby, które widziały zaginionego o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numer telefonu 47 7183 200 lub numerem alarmowym 112. Można też skontaktować się z z dyrekcją muzeum tel. 604 501 772.

źródło: wysokie-mazowieckie.policja.gov.pl | red: wsz, mm

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
Nie Teatr


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok