Radio Białystok | Wiadomości | Dzień Otwarty Placówki Straży Granicznej w Kuźnicy
Będzie koncert orkiestry, stoiska promocyjne służb mundurowych oraz gry i zabawy dla najmłodszych. W niedzielę (25.09) w Kuźnicy odbędą się obchody 102. rocznicy Bitwy nad Niemnem połączone z Dniem Otwartym Placówki Straży Granicznej.
Na terenie drogowego przejścia na granicy polsko-białoruskiej będą dmuchańce, gry i zabawy dla najmłodszych oraz konkursy w których będzie można wygrać m.in. bilety na mecz Jagiellonii Białystok. Podczas imprezy będzie też rozdawana darmowa grochówka wojskowa i wata cukrowa dla dzieci.
Będzie można również zwiedzić teren przejścia, a na stoiskach zaprezentują się służby mundurowe - m.in. policja i straż pożarna. Na imprezie wystąpią też muzycy Orkiestry Morskiego Oddziału Straży Granicznej.
Początek atrakcji w Kuźnicy o 14:00.