Radio Białystok | Wiadomości | Prezydent Andrzej Duda i minister Mariusz Błaszczak oglądali z wojskiem mecz Polaków na Mundialu [zdjęcia, wideo]

Prezydent Andrzej Duda i minister Mariusz Błaszczak oglądali z wojskiem mecz Polaków na Mundialu [zdjęcia, wideo]

autor: Wojciech Szubzda

22.11.2022, 07:04, akt. 22:09

Piłkarska reprezentacja Polski od meczu z Meksykiem rozpoczęła udział w Mistrzostwach Świata w Katarze. Mecz w wojskowej bazie w Nowej Łuce koło Siemianówki oglądali prezydent Polski Andrzej Duda i wicepremier, szef MON Mariusz Błaszczak.

fot. Sylwia Krassowska
fot. Sylwia Krassowska


0:00
0:00
Prezydent Andrzej Duda i minister Mariusz Błaszczak oglądają z wojskiem pierwszy mecz Polaków na mundialu - relacja Wojciecha Szubzdy | Pobierz plik.


Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.

To nie był zły mecz, mamy jeden punkt i widać, że polska drużyna gra - mówił we wtorek (22.11) wieczorem prezydent Andrzej Duda po pierwszym meczu reprezentacji Polski na mundialu w Katarze. Polska zremisowała z Meksykiem 0:0.

Prezydent Andrzej Duda, a także szef MON, wicepremier Mariusz Błaszczak razem z żołnierzami, funkcjonariuszami Straży Granicznej i Policji, którzy pełnią służbę przy wschodniej granicy, oglądali mecz w bazie wojskowej w Nowej Łuce.


- Oczywiście chciałbym, żeby nasi wygrali. Nie udało się wygrać, jest remis. Bardzo się cieszę, że mamy punkt, bo to jest bardzo ważne na Mistrzostwach Świata. Liczy się każdy punkt. Liczy się każde trafienie. W tym meczu trafienia nie było, było 0:0, Ale to nie był zły mecz - mówił prezydent.


Prezydent Andrzej Duda podkreślił, że bardzo się cieszy, że mógł oglądać mecz z żołnierzami i funkcjonariuszami. źródło: Opr. na podst. PAP | red: mag, mark, sk

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


W Grajewie podpisano porozumienie o przekazaniu terenów dla nowej jednostki wojskowej

19.11.2022, 11:53

Po 28 latach do Grajewa wróci Wojsko Polskie. Jednostkę wojskową w Grajewie zlikwidowano w 1994 r., dziś rząd PiS przywraca wojsko w tym mieście - powiedział wicepremier, szef MON Mariusz Błaszczak. Jak podkreślił, Polska Wschodnia musi być "nasycona" Wojskiem Polskim.


W Operze i Filharmonii Podlaskiej rozbrzmiewały pieśni patriotyczne i wojskowe

11.11.2022, 20:23

Pieśni patriotyczne i wojskowe rozbrzmiewały w Operze i Filharmonii Podlaskiej, a mogli ich wysłuchać żołnierze, strażnicy graniczni i funkcjonariusze innych służb mundurowych. Wydarzenie zorganizowało Ministerstwo Obrony Narodowej by podziękować mundurowym za ich służbę.


Mariusz Błaszczak

8.11.2022, 08:45

“Robimy wszystko żeby wzmocnić Wojsko Polskie. Jednym z elementów wzmocnienia Wojska Polskiego jest powoływanie do życia nowych jednostek wojskowych” - mówił w Radiu Białystok wicepremier, minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

ZNAJDŹ NAS

Jawor – u źródeł kultury

REKLAMA
OiFP KONCERT DYPLOMANTÓW

REKLAMA
NieTeatr ZALIA

REKLAMA
OiFP DYPTYK WIELKANOCNY: VIA CRUCIS/CAVALLERIA RUSTICANA


© florisvis - fotolia.com
BIAŁYSTOK
22.03.2023, 18:42, akt. 23.03.2023, 09:35

W czwartek w Białymstoku zawyją syrenyfot. Paweł Wądołowski
ŁOMŻA
22.03.2023, 20:41, akt. 20:43

Festyn Szkół Zawodowych w Łomży

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok