Radio Białystok | Wiadomości | Wspólna akcja Jagiellonii i białostockiego centrum krwiodawstwa "Bilet za krew"

Wspólna akcja Jagiellonii i białostockiego centrum krwiodawstwa "Bilet za krew"

autor: Marcin Mazewski

18.05.2023, 08:48, akt. 09:23

To gratka dla kibiców białostockiej Jagiellonii, którzy są honorowymi dawcami, a także dla tych, którzy być może dzięki tej akcji zaczną regularnie oddawać krew.

fot. Joanna Szubzda
fot. Joanna Szubzda

W czwartek (18.05) oraz w piątek (19.05) za wizytę w białostockim centrum krwiodawstwa można otrzymać voucher na bilet na ostatni mecz żółto-czerownych w tym sezonie przed własną publicznością.


W ramach akcji "Bilet za krew" przygotowaliśmy 400 takich voucherów na mecz z Cracovią - ostatni w sezonie 2022/23 w Białymstoku. Wszyscy ci, którzy oddadzą krew w czwartek i piątek (18-19.05) w białostockim centrum otrzymają voucher na mecz. Bardzo fajna akcja, bo z jednej strony pomożemy potrzebującym, a z drugiej strony mam nadzieję, że wszystkie te osoby zdecydują się później spędzić sobotę z całą żółto-czerwoną rodziną przy Słoncecznej - mówi rzecznik Jagiellonii Białystok Kamil Świrydowicz.


Jak dodaje Bartosz Szutkiewicz z białostockiego centrum krwiodawstwa, dzięki takim akcjom zyskujemy nowych dawców, a równocześnie jest to swego rodzaju nagroda dla tych, którzy oddają krew regularnie.


Liczymy na to, że ci, którzy trafią do nas po raz pierwszy będą dawcami wielokrotnymi, bo tacy są najlepszymi i najbezpieczniejszymi z naszego punktu widzenia. Myślę, że ten voucher to też dla tych co oddają krew na co dzień będzie dla nich fajnym podziękowaniem, za to, co robią - dodaje Bartosz Szutkiewicz.


Przygotowano 400 voucherów. Będzie można je później wymienić na bilety w Jaga Fan Shopie przy Lipowej w Białymstoku. Początek meczu Jagiellonia - Cracovia, a także naszej radiowej relacji w sobotę o 15:00.

| red: ad

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Krwiobusy zawitały do czterech podlaskich miejscowości

7.05.2023, 08:08

Promują ideę honorowego oddawania krwi i docierają do tych, którzy tylko w weekend mogą podzielić się tym najcenniejszy lekiem. Aż cztery miejsca odwiedzili w niedzielę (7.05) pracownicy białostockiego centrum krwiodawstwa.


Sadzonka drzewa za oddanie krwi - akcja w Białymstoku

27.04.2023, 12:02

Sadzonka drzewa w zamian za oddanie krwi. Taką niespodziankę dla krwiodawców przygotowały w czwartek (27.04) Lasy Państwowe i białostockie centrum krwiodawstwa. Od rana akcja cieszy się dużym zainteresowaniem białostoczan.


Krwiodawcy w Podlaskiem mogą odbierać zaświadczenia do ulgi podatkowej za ubiegły rok

16.02.2023, 15:28

Obok płatnych dwóch dni wolnego i zniżek na przejazdy pociągami, jednym z przywilejów krwiodawców jest też ulga podatkowa. W Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku można odbierać zaświadczenia do rozliczenia PIT-u.


Białostockie centrum krwiodawstwa apeluje o oddawanie krwi

28.01.2023, 09:52

Wyjazdy na ferie i liczne infekcje sprawiają, że mniej osób odwiedza teraz białostockie centrum krwiodawstwa. Podobna sytuacja jest w całym kraju.

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
OiFP BRZYDKI KACZOREK

REKLAMA
OiFP PAJACE / RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA, R. LEONCAVALLO / P. MASCAGNI

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024

REKLAMA
STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO OIFP

REKLAMA
CARMINA BURANA KONCERT ORATORYJNY OIFP

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego
Gala XX edycji Podlaskiej Marki, fot. Sylwia Krassowska
REGION
24.05.2024, 07:34, akt. 25.05.2024, 13:18

Finał Podlaskiej Marki już za nami [zdjęcia]
źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok