Radio Białystok | Wiadomości | Siatkarze BAS-u punktują za trzy punkty w spotkaniu z Olimpią Sulęcin

Siatkarze BAS-u punktują za trzy punkty w spotkaniu z Olimpią Sulęcin

28.10.2023, 22:38, akt. 29.10.2023, 16:58

Siatkarze REA BAS-u Białystok z kolejnym pierwszoligowym zwycięstwem - tym razem pokonali u siebie Olimpię Sulęcin 3:1.

0:00
0:00
Michał Witkoś z BAS-u nagrodzony statuetką MVP | Pobierz plik.

0:00
0:00
Trener BAS-u Białystok podsumowuje spotkanie z Olimpią Sulęcin | Pobierz plik.

Podopieczni Krzysztofa Andrzejewskiego bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie w hali SP 50 w Białymstoku i pewnie wygrali dwa pierwsze sety - do 21 i 16. Gdy wydawało się, że zmierzają do zwycięstwa w trzech partiach, w trzeciej odsłonie meczu zaczęli popełniać więcej błędów i przegrali w końcówce seta 23:25. To podrażniło zawodników BAS-u, którzy wrócili do dyspozycji z dwóch pierwszych partii i w czwartym secie wygrali do 22 i 3:1 w całym meczu. MVP spotkania wybrano rozgrywającego białostoczan Michała Witkosia.

W tabeli BAS zajmuje trzecie miejsce z dwoma punktami straty do Arki Chełm i MKS-u Będzin.

| red: maj

Siatkarze REA BAS-u Białystok pewnie pokonują u siebie PSG KPS Siedlce 3:0 w Tauron 1. Lidze.

Tauron 1. Liga: siatkarze REA BAS-u Białystok przegrywają z Bogdanką Arka Chełm 0:3 [zdjęcia, wideo]

23.09.2023, 22:20

W drugiej kolejce siatkarskiej Tauron 1 Ligi, zespół REA BAS Białystok przegrał przed własną publicznością z Bogdanką Arka Chełm 0:3.