Radio Białystok | Wiadomości | Policja zatrzymała 33-latka, który zaatakował mężczyznę maczetą, pijany opiekował się dziećmi i miał w domu narkotyki

Policja zatrzymała 33-latka, który zaatakował mężczyznę maczetą, pijany opiekował się dziećmi i miał w domu narkotyki

autor: Paweł Wądołowski

15.11.2023, 15:11, akt. 15:44

Zaatakował mężczyznę maczetą, pijany opiekował się małymi dziećmi i miał w domu blisko pół kilograma narkotyków. 33-latka zatrzymali już łomżyńscy policjanci.

fot. KMP ŁOMŻA
fot. KMP ŁOMŻA

Jak mówi ich rzecznik, starszy aspirant Karolina Wojciekian, w sobotę (11.11) wieczorem dyżurny dostał informację, że na jednej z posesji w mieście jest ranny mężczyzna. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce zastali 53-latka z ranami ciętymi.


Na  wskazanej posesji zastali zakrwawionego mężczyznę, który był nietrzeźwy. Udzielili mu pomocy, a następnie przekazali przybyłej na miejsce załodze karetki pogotowia. 53-latek powiedział policjantom, że wraz z synem swojej partnerki spożywał alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do sprzeczki, w następstwie której został on zaatakowany maczetą. Mundurowi weszli do domu wskazanego przez pokrzywdzonego, gdzie zastali 33-letniego mężczyznę wraz z dwójką dzieci. Nietrzeźwy mężczyzna opiekował się 6-miesięczną córką oraz 2,5-letnim synem, co nie powstrzymało go przed atakiem maczetą na konkubenta matki - mówi rzecznik Karolina Wojciekian.


Kiedy policjanci przeszukiwali posesję znaleźli dużą ilość narkotyków, o których wiedziały też dzieci mężczyzny.


Podczas interwencji łomżyńscy kryminalni znaleźli w domu 33-latka narkotyki, w sumie 440 gramów środków odurzających takich jak amfetamina, marihuana oraz kryształ. Podczas interwencji syn zatrzymanego widząc policjantów zabezpieczających susz koloru zielonego powiedział, że jest to „buch taty”. Na miejsce wezwani zostali również pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, którzy przejęli opiekę nad dziećmi - mówi Karolina Wojciekian.


Mężczyzna usłyszał już zarzuty i zgodnie z decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym. 33-latkowi grozi nawet dożywotnie więzienie.

| red: pp

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Pijany kierowca na widok radiowozu uciekł i schował się w toalecie

3.11.2023, 18:14

Miał ponad 2 promile alkoholu, a przed policjantami schował się w toalecie na stacji benzynowej. Takiego kierowcę zatrzymali kolneńscy policjanci.

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
NIETEATR WOMENS VOICE

REKLAMA
OiFP PORANEK MŁODEGO MELOMANA

REKLAMA
OiFP THE GOOD LIFE – NAJWIĘKSZE PRZEBOJE SWINGU

REKLAMA
OiFP LIFE IS A CABARET, SHOW TANECZNO-WOKALNE

REKLAMA
OiFP JESUS CHRIST SUPERSTAR

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego


źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok