Radio Białystok | Wiadomości | Spektakl i spotkanie opłatkowe z seniorami w Supraślu - podsumowanie projektu "Nie daj się wkręcić Babciu"

Spektakl i spotkanie opłatkowe z seniorami w Supraślu - podsumowanie projektu "Nie daj się wkręcić Babciu"

autor: Marcin Mazewski

18.12.2017, 20:30, akt. 19.12.2017, 11:55

Spektakl, rozwiązanie konkursu i świąteczne życzenia - w Supraślu przedstawiciele policji i straży pożarnej na czele z wiceministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosławem Zielińskim spotkali się z seniorami.

fot. Marcin Mazewski
fot. Marcin Mazewski

Spektakl i spotkanie opłatkowe z seniorami w Supraślu - podsumowanie projektu "Nie daj się wkręcić Babciu" - relacja Marcina Mazewskiego

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Nagrodzono laureatów konkursu plastycznego "Nie daj się wkręcić Babciu", później seniorzy obejrzeli spektakl teatralny o takim samym tytule. Były też świąteczne i noworoczne życzenia, łamanie się opłatkiem i wspólne śpiewanie kolędy "Bóg się rodzi".

W spotkaniu z seniorami oprócz wiceministra Jarosława Zielińskiego wzięli udział także m.in. zastępca Głównego Komendanta Policji nadinspektor Jan Lach, Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej - generał brygadier Leszek Suski, komendanci wojewódzcy policji - nadinspektor Daniel Kołnierowicz i straży - starszy brygadier Jarosław Wendt. Zebrani otrzymali od nich czujniki czadu i dymu oraz odblaski.

"Razem bezpieczniej" - to program ograniczenia przestępczości autorstwa MSWiA. Z dofinansowania ministerstwa powstał projekt edukacyjny "Nie daj się wkręcić Babciu" przygotowany przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków - Oddział Wojewódzki w Białymstoku i Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku. Spotkanie w Supraślu było jednocześnie podsumowaniem cyklu spektakli.

| red: maj

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z AndroidemStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Ojciec Chrzestny" Mario Puzo

W 9 tygodni po Podlasiu


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok