Radio Białystok | Wiadomości | Łyżwiarze Juvenii Białystok bez sukcesów w Dreźnie

autor: Jerzy Kułakowski

14.01.2018, 19:39, akt. 18:29

Nie było sukcesów łyżwiarzy Juvenii Białystok w drugim dniu short trackowych ME w Dreźnie.

Lsantilli - Fotolia.com

W swojej koronnej konkurencji, wyścigach na 500 metrów Natalia Maliszewska i Bartosz Konopko odpadli w ćwierćfinałach i zajęli odpowiednio 17. i 13. miejsce.

Nie powiodło im się także na 1500 metrów, gdzie oboje uplasowali się na 18. pozycji. Ich klubowy kolega, Rafał Anikiej był 23.

W Opolu w niedzielę (26.02) zakończyły się mistrzostwa Polski w short tracku. Bartosz Konopko z Juvenii Białystok zdobył złoty medal w biegach na tysiąc metrów. Na dystansie 3 tysięcy metrów triumfowali Natalia Maliszewska i Rafał Anikiej z białostockiego klubu.

Dobry występ łyżwiarzy Juvenii Białystok w short trackowym PŚ

5.02.2017, 19:08

Rafał Anikiej wystąpił w finale B i zajął 7 miejsce, Natalia Maliszewska w półfinale 8, zaś Bartosz Konopko w ćwierćfinale 13.

Short track: Natalia Maliszewska brązowa w Korei

18.12.2016, 16:19

Natalia Maliszewska z grupy OTTO Speed Skating Team zajęła 3 miejsce w rywalizacji na 500 metrów short trackowego Pucharu Świata w Korei.