Radio Białystok | Wiadomości | Już jutro Maraton Śmiechu w Radiu Białystok

Już jutro Maraton Śmiechu w Radiu Białystok

autor: Edyta Wołosik

24.06.2018, 00:01, akt. 00:56

W poniedziałek będziemy się śmiać przez 12 godzin zbierając pieniądze na pomoc podopiecznym Stowarzyszenia "Jasny Cel".

Odliczanie Maraton Śmiechu 1 dzień
Odliczanie Maraton Śmiechu 1 dzień

W ubiegłym roku jednego dnia udało nam się zebrać ponad 3 tysiące złotych. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się za kilka dni podczas "Maratonu śmiechu”. Przez 12 godzin znani i lubiani opowiadać będą dowcipy, anegdoty i zabawne sytuacje ze swojego życia. A każdy z nas będzie mógł wpłacić pieniądze na konto Stowarzyszenia "Jasny cel”, wrzucić do puszek wolontariuszy, którzy będą na ulicach Białegostoku lub do tej ustawionej w Polskim Radiu Białystok. 

To druga taka akcja na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym "Jasny Cel" w Białymstoku. Rok temu zbieraliśmy pieniądze na remont sali doświadczania świata, tym razem naszym (jasnym) celem jest zakup rehabilitacyjnego łóżka wodnego.

Dawno, dawno temu..., gdy obecny prezes PZPN – Zbigniew Boniek, był piłkarzem... Jaka zabawna sytuacja przytrafiła mu się na wczasach? M.in. tego będzie można dowiedzieć się już podczas "Maratonu śmiechu”. 

"- Co robi piłkarz na ulicy? - Stoi w korkach..."

Podczas "Maratonu śmiechu” nie zabraknie również "sucharów”. Śmiać się będziemy wspólnie z naszymi gośćmi, by zebrać jak najwięcej pieniędzy. Antenę udostępniamy też naszym słuchaczom, którzy chcą nas wesprzeć w zbiórce pieniędzy na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia "Jasny cel”. Każdy, kto chce, by inni usłyszeli jego dowcip – może nam go przesłać przez wiadomość w Messengerze na Facebooku.

Co łączy aktora Ryszarda Dolińskiego, komendanta policji – Daniela Kołnierowicza, byłego piłkarza Jacka Chańkę i dziennikarza Wojciecha Konończuka? Wszyscy mają poczucie humoru, a przede wszystkim wielkie serce. Oni ( tak, jak i kilkadziesiąt innych osób) potwierdzili już swój udział w "Maratonie śmiechu”. 

Dowcipy, anegdoty i zabawne sytuacje ze swojego życia przez 12 godzin opowiadać będą aktorzy (m.in. Arleta Godziszewska, Adam Zieleniecki, Andrzej Beya – Zaborski, Justyna Godlewska), naukowcy (m.in. prof. Robert Ciborowski), szefowie instytucji kultury (m.in. Grażyna Dworakowska, Cezary Mielko), sportowcy (m.in. piłkarze Jagiellonii Białystok, rajdowiec Jarosław Kazberuk). Już tylko 2 dni dzielą nas od "Maratonu Śmiechu”, ale podopiecznych Stowarzyszenia "Jasny Cel” będzie można wesprzeć już od niedzieli (24.06). Wolontariusze z puszkami (m.in. dziennikarze Polskiego Radia Białystok) pojawią się w centrum miasta podczas Jarmarku na Jana.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

| red: mag, maj, ary, sk

ZOBACZ TEŻ:


Radiowy "Maraton Śmiechu" na rzecz "Jasnego Celu"

6.06.2018, 16:17

Dobra zabawa z gośćmi, dowcipami i niesamowitą atmosferą, by pomóc podopiecznym stowarzyszenia "Jasny cel". Stowarzyszenie wspomaga dzieci z porażeniem mózgowym i ich rodziny.


Andrzej Jacek Reszuta i Tomasz Kleszczewski

4.06.2018, 12:31

12 godzin dobrej zabawy z gośćmi, dowcipami i niesamowitą atmosferą, by pomóc chorym dzieciom - 25 czerwca zapraszamy na Maraton Śmiechu 2.0.


Maraton Śmiechu 2.0

29.05.2018, 14:17

Pękamy ze śmiechu w Jasnym Celu :) Pomóż w zbiórce pieniędzy na rehabilitacyjne łóżko wodne do Sali Doświadczania Świata!
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Moje białostockie powidoki" Andrzeja Fiedoruka

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok


"Ferie z klockami" w Centrum im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku
BIAŁYSTOK
22.01.2020, 05:43, akt. 23.01.2020, 08:40

Ferie w mieście nie muszą być nudne
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok