Radio Białystok | Wiadomości | BTL pomoże rodzicom, którzy chcą obejrzeć spektakl, a nie mają z kim zostawić dzieci

BTL pomoże rodzicom, którzy chcą obejrzeć spektakl, a nie mają z kim zostawić dzieci

autor: Olga Gordiejew

12.10.2018, 15:01, akt. 15:24

To pionierska inicjatywa Białostockiego Teatru Lalek - z myślą o dorosłych widzach, którzy chcą obejrzeć spektakl, a nie mają z kim zostawić dzieci. Teatr zapewni najmłodszym ( od 4 lat ) opiekę na czas trwania przedstawienia - mówi Kierownik Działu Upowszechniania Teatru Irena Budrowska.

foto: Olga Gordiejew
foto: Olga Gordiejew

- Nasi aktorzy przeprowadzą z dzieciakami warsztaty "Alfabet teatru" - dodaje Irena Budrowska.

Z takiej oferty na razie możemy skorzystać tylko w sobotę (13.10). Warunkiem jest wykupienie biletu na przedstawienie "Faza REM". To wspólna realizacja BTL-u i Grupy Coincidentia.

- Warto obejrzeć "Fazę REM" bo to jest spektakl grany bardzo rzadko. nietypowy, a bardzo ciekawy i bardzo dobry. Jeżeli ktoś chce się znaleźć w rzeczywistości ze snu, pełnej nieoczekiwanych wydarzeń, skojarzeń, nagłych zwrotów akcji, zapraszamy. I warto przyprowadzić dzieci, żeby poznały nasz teatr od kuchni - mówi Irena Budrowska.

Początek spektaklu dla dorosłych "FazaREM" z opieką nad dziećmi w sobotę o 18:00. Jeśli pomysł spodoba się białostoczanom to niewykluczone, że pojawi się na stałe w ofercie Białostockiego Teatru Lalek.

| red: mag

ZOBACZ TEŻ:


Białostocki Teatr Lalek pokaże spektakl "Ony" w małych miejscowościach

2.10.2018, 16:37

W siedmiu miejscowościach północno-wschodniej Polski, gdzie na co dzień nie ma instytucjonalnego teatru, Białostocki Teatr Lalek zagra w listopadzie spektakl "Ony" w ramach programu "Teatr Polska".


Na małej scenie BTL można zobaczyć "Teatr cieni Ofelii"

7.10.2018, 04:01

To przedstawienie familijne, adresowane do widzów już kilkuletnich. Na małej scenie Białostockiego Teatru Lalek w niedzielę (30.09) - odbyła się pierwsza w tym sezonie premiera. Można zobaczyć "Teatr cieni Ofelii" według prozy Michaela Ende w reżyserii węgierskiej reżyserki Katy Csató.


Zakończyła się modernizacja małej sceny Białostockiego Teatru Lalek

6.09.2018, 18:10

W Białostockim Teatrze Lalek zakończył się II etap modernizacji małej sceny teatru. Przedsięwzięcie, realizowane było od 2017 roku, ma zwiększyć komfort widzów oglądających spektakle.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS


Choinka na niebiesko


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok