Radio Białystok | Wiadomości | Świetny występ Natalii Maliszewskiej w Pucharze Świata w short tracku

Świetny występ Natalii Maliszewskiej w Pucharze Świata w short tracku

autor: Jerzy Kułakowski

4.11.2018, 07:59, akt. 08:10

Natalia Maliszewska z Juvenii Białystok znakomicie rozpoczęła zmagania w Pucharze Świata w short tracku.

Podczas inauguracyjnych zawodów w Calgary białostoczanka wygrała rywalizację na dystansie 500 metrów. W wyścigu finałowym pokonała rywalki z Holandii, Kanady i Rosji. W niedzielę Natalia będzie jeszcze raz ścigać się na 500 metrów.

Gold! ???????????????? #wccalgary
#shorttrack
#500m
pic.twitter.com/9EwogdQoX9

— Natalia Maliszewska (@NMaliszewska) 3 listopada 2018 ">

| red: mak

Natalia Maliszewska, która w sobotę (17.03) w Montrealu została wicemistrzynią świata w short tracku na 500 m, we wtorek (20.03) odebrała gratulacje od prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego. Zawodniczka wraz z trenerką otrzymają nagrody pieniężne.

Historyczny medal Natalii Maliszewskiej w short tracku

18.03.2018, 07:40

Natalia Maliszewska z Juvenii Białystok zdobyła w Montrealu srebro mistrzostw świata w short tracku na dystansie 500 m.

Dobry występ Natalii Maliszewskiej na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich

10.02.2018, 11:57

Natalia Maliszewska z Juvenii Białystok awansowała do ćwierćfinału short-trackowej rywalizacji na 500 metrów podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu.

15.04.2024, 16:55, akt. 16:58