Radio Białystok | Wiadomości | BAS Białystok pokonał Legię Warszawa 3:1

BAS Białystok pokonał Legię Warszawa 3:1

autor: Wojciech Szubzda

16.12.2018, 19:42, akt. 17:48

W meczu na szczycie drugiej ligi siatkówki mężczyzn lider BAS Białystok pokonał wicelidera - Legię Warszawa 3:1.

0:00
0:00
BAS Białystok pokonał Legię Warszawa 3:1 - relacja Jerzego Kułakowskiego | Pobierz plik.

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.

Z kolei zawodniczki BAS-u Białystok w drugiej lidze przegrały u siebie 0:3 z AZS AWF Warszawa.

| red: mag

Znamy zwycięzców turnieju finałowego Pucharu Polski w siatkówce plażowej rozgrywanego w ramach Plaży Open 2018 w Białymstoku.

Nocny turniej piłki siatkowej w Białymstoku

23.06.2018, 07:27

Zawodnicy zaczną grę popołudniu a skończą, kiedy będzie już świtało. W sobotę (23.06) w Białymstoku III Ogólnopolski Nocny Turniej Siatkówki Plażowej.