Radio Białystok | Wiadomości | Miłośnicy narciarstwa biegowego mogą aktywnie spędzić czas w ośrodku sportowym w białostockich Dojlidach

Miłośnicy narciarstwa biegowego mogą aktywnie spędzić czas w ośrodku sportowym w białostockich Dojlidach

autor: Olga Gordiejew

22.01.2019, 13:05, akt. 13:11

To propozycja dla wszystkich którzy nie boją się zimy i lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Plaża w białostockich Dojlidach o tej porze roku zamienia się w ośrodek dla miłośników narciarstwa biegowego. Chętni mogą postawić tu swoje pierwsze kroki na nartach, ale też nie brakuje miejsca do zabaw na sankach.

fot. Marcin Mazewski
fot. Marcin Mazewski

Miłośnicy narciarstwa biegowego mogą aktywnie spędzić czas w ośrodku sportowym w białostockich Dojlidach - relacja Olgi Gordiejew

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Ośrodek sportowy w Dojlidach czynny jest codziennie od 9:00 do 18:00. Narty wypożyczymy do 17:00. Pracownicy pomogą nam dobrać długość nart i podpowiedzą jak postawić na nich pierwsze kroki.

Sztucznie naśnieżona trasa ma ok. 500 metrów długości, przebiega przez teren plaży, boisk do plażowej piłki nożnej i siatkówki. Jeżeli są sprzyjające warunki atmosferyczne, tak jak w tym roku, trasa biegowa prowadzi także wokół zbiornika wodnego, wówczas wydłuża się o ok. 3 km.

Tereny są łatwe, chętnie korzystają z nich także najmłodsi narciarze i całe rodziny. Ścieżki narciarskie są wyznaczane tak, by można było z nich korzystać także po zmroku. Trasa jest oświetlona.

Wypożyczenie kompletu nart, butów i kijków kosztuje 9 zł za godzinę (bilet normalny) i 6 zł za godzinę (bilet ulgowy przysługujący dzieciom i młodzieży oraz studentom do 26. roku życia). Tu można także wypożyczyć kijki do nordic walking, skorzystać z siłowni pod chmurką, a po "białym szaleństwie" zorganizować ognisko i grilla.

| red: magStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS


Hero Run


Incydenty podczas Marszu Równości w Białymstoku
MÓWI SIĘ
20.07.2019, 15:46, akt. 21.07.2019, 09:22

Incydenty podczas I Marszu Równości w Białymstoku


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok