Radio Białystok | Wiadomości | Mamrot: uważam, że przerwa jest bardzo potrzebna drużynie

Mamrot: uważam, że przerwa jest bardzo potrzebna drużynie

16.03.2019, 18:55, akt. 23:20

Ireneusz Mamrot zauważył, że problem leży w cechach wolicjonalnych drużyny. Jagiellonia Białystok przegrała z Koroną Kielce 1:3.

Ireneusz Mamrot, fot. Joanna Szubzda

Mamrot: zagraliśmy bardzo słabe spotkanie

Trener Jagi przyznał, że Jagiellonia przegrała ten mecz zasłużenie.

Zagraliśmy bardzo słabe spotkanie i przegraliśmy zasłużenie. Przy wyniku 0:0, gdy mieliśmy dwie sytuacje, jeszcze tak źle nie było, uważam że gdyby Marko Poletanovic wykorzystał swoją sytuację, to mecz mógł zakończyć się inaczej. Popełniliśmy poważne błędy przy bramkach, ale już przy tej pierwszej najwięcej mogliśmy zrobić jako zespół, bo nie może być tak, że zawodnik przebiega z piłką całe boisko i strzela gola. Uważam, że przerwa jest bardzo drużynie potrzebna, bo jest dużo pracy - nie tylko pod względem fizycznym, ale i innym i na tym w tym czasie trzeba będzie się skupić

- powiedział trener wicemistrzów Polski.

Zobacz zdjęcia z meczu

Trener Korony Kielce Gino Lettieri na konferencji po meczu przyznał, że Korona wygrała ten mecz zasłużenie:

Dzisiaj nie mam dużo do powiedzenia: wynik mówi sam za siebie. Wygraliśmy tutaj zasłużenie

- zakończył trener gości.

źródło: PAP | red: rbon, wsz

Portal "Łączy nas piłka" wybrał najlepszą jedenastkę piłkarzy, którzy zagrali w meczach ćwierćfinałowych Pucharu Polski.

Jagiellonia o finał Pucharu Polski zagra u siebie z Miedzią Legnica

15.03.2019, 12:08

Miedź Legnica będzie przeciwnikiem Jagiellonii Białystok w półfinale piłkarskiego Pucharu Polski.

Ekstraklasa piłkarska - pomocnik Korony: wierzę w nasze umiejętności

15.03.2019, 08:43

Po dwóch wysokich porażkach w lidze piłkarze Korony Kielce w 26. kolejce na wyjeździe zmierzą się z Jagiellonią Białystok. "Wierzę w nas, w nasze umiejętności, każdy wie co nas czeka w sobotę i będzie chciał zagrać na najwyższych obrotach" - zapewnia pomocnik Łukasz Kosakiewicz.

Niemoc Jagiellonii trwa - tym razem ligowa porażka z Koroną Kielce

16.03.2019, 06:00

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 1:3 (0:2) ligowe spotkanie z Koroną Kielce. Podopieczni Ireneusza Mamrota nie potrafią wygrać w lidze już od miesiąca.