Radio Białystok | Wiadomości | Siatkarze Ślepska Suwałki o krok od finału fazy play-off I ligi

Siatkarze Ślepska Suwałki o krok od finału fazy play-off I ligi

5.04.2019, 09:43, akt. 11:48

MKS Ślepsk Suwałki pokonał KS Lechię Tomaszów Mazowiecki 3:1

0:00
0:00
MKS Ślepsk Suwałki - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki. Relacja Marcina Iwanowicza | Pobierz plik.

W czwartek (04.04) suwalczanie w hali OSiR pokonali Lechię Tomaszów Mazowiecki 3:1, w setach 25:20, 24:26, 26:24, 25:18. To był wyrównany i do połowy czwartego seta zacięty mecz.

MVP spotkania wybrano Kamila Skrzypkowskiego. A w piątek kolejne spotkanie w hali OSiR, początek o 18:00. Jeśli siatkarze Ślepska wygrają, wejdą do finału, gdzie czeka już Stal Nysa.

| red: mik, maj

Podczas ostatniego spotkania z Lechią Tomaszów został MVP meczu. Mimo niemal 35 lat wciąż zachwyca na parkiecie.

15.04.2024, 16:55, akt. 16:58