Radio Białystok | Wiadomości | Kibice Jagi, którym nie udało się wejść na sobotni mecz, zgłaszają się do klubu po rekompensaty

Kibice Jagi, którym nie udało się wejść na sobotni mecz, zgłaszają się do klubu po rekompensaty

autor: Adam Janczewski

15.07.2019, 17:22, akt. 18:21

Około 500 kibiców zgłosiło się już do Jagiellonii Białystok w związku z zamieszaniem podczas ostatniego sparingu.

Prezentacja Jagiellonii Białystok przed sezonem 2019/20, fot. Joanna Szubzda
Prezentacja Jagiellonii Białystok przed sezonem 2019/20, fot. Joanna Szubzda

W sobotę na stadionie miejskim w Białymstoku został rozegrany ostatni mecz przed startem nowego sezonu piłkarskiej ekstraklasy. Klub także zaprezentował nowych piłkarzy. Zapraszał na te wydarzenia wszystkich fanów.Wygrany sparing i prezentacja piłkarzy Jagiellonii tydzień przed startem sezonu [zdjęcia]Kibice bardzo licznie zgromadzili się przy ulicy Wiosennej, by dopingować żółto-czerwonych w starciu z litewską drużyną Atlantas Kłajpeda. Nie wszystkim jednak udało się wejść na stadion, gdyż klub nie zgłosił tego meczu jako wydarzenie masowe. Jak twierdzą kibice - zebrało się ich ok. 2 tys, a na stadion weszło niespełna tysiąc.

Władze Jagiellonii przeprosiły fanów drużyny za zamieszanie. Zagwarantowały, że postarają się zrekompensować kibicom tę niedogodność. Jeszcze nie ujawniają w jaki sposób.

Osoby, które wyślą maila do klubu (na adres marketing@jagiellonia.pl) proszone są o podanie danych adresowych. Można się więc domyślać, że klub wyśle im jakieś upominki.

| red: sk

ZOBACZ TEŻ:


Zamieszanie przed stadionem miejskim w Białymstoku

14.07.2019, 00:01

Niektórzy zrezygnowani wrócili do domów, inni czekali przed stadionem miejskim. To kibice, którzy nie mogli obejrzeć towarzyskiego meczu Jagiellonii Białystok z Atlantasem Kłajpeda.


Wygrany sparing i prezentacja piłkarzy Jagiellonii tydzień przed startem sezonu [zdjęcia]

13.07.2019, 07:52

Jagiellonia wygrała z litewskim Atlantas Kłajpeda 3:0 (1:0) w rozegranym w sobotę (13.07) w Białymstoku meczu sparingowym. Był to piąty i ostatni sprawdzian białostockiej drużyny w trakcie przygotowań do nowego sezonu piłkarskiej ekstraklasy.


Arvydas Novikovas został piłkarzem Legii Warszawa

27.06.2019, 13:39

Litwin Arvydas Novikovas na zasadzie transferu definitywnego przeszedł do zespołu Legii Warszawa. Skrzydłowy Jagiellonii reprezentował żółto-czerwone barwy przez ostatnie 2,5 roku.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Gwiazdka z Książką

"Drogi Święty Mikołaju" Nataszy Sochy i Magdy Mazur

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok