Radio Białystok | Wiadomości | Wójcicki po remisie z Lechią: mamy lekki niedosyt

Wójcicki po remisie z Lechią: mamy lekki niedosyt

autor: Jerzy Kułakowski, Robert Bońkowski, Wojciech Szubzda

13.08.2019, 00:26, akt. 09:45

Jagiellonia Białystok zremisowała na wyjeździe w Gdańsku z Lechią 1:1. Gole w meczu strzelali Sobiech i Mudrinski. Jednym z wyróżniających się piłkarzy na placu gry był jednak prawy obrońca Jagiellonii - Jakub Wójcicki.

Wójcicki: szczęściu trzeba pomóc

Jakub Wójcicki zagrał z Lechią czwarty mecz w tym sezonie ekstraklasy. Prawy obrońca Jagiellonii nie najlepiej wszedł w początek meczu, lecz z każdą kolejną minutą wyglądał na boisku lepiej.

Po błędzie Lechii w drugiej połowie, piłka odbiła się właśnie od nóg Wójcickiego i trafiła do Mudrinskiego, który strzelił tym samym pierwszego gola w barwach Jagiellonii. Obrońca żółto-czerwonych nie ukrywał jednak po meczu, że zespół z Białegostoku ma po spotkaniu z Lechią pewien niedosyt.

Rozmowa Jerzego Kułakowskiego z Jakubem Wójcickim na naszym radiowym kanale YouTube.

Następny mecz żółto-czerwoni zagrają w sobotę (17.08) na stadionie przy ul. Słonecznej w Białymstoku. Przeciwnikiem Jagiellonii będzie zespół Górnika Zabrze.

| red: rbon, wsz

Jagiellonia zremisowała na wyjeździe z Lechią Gdańsk 1:1. Gole strzelali Artur Sobiech i Ognjen Mudrinski. Jagiellonia po 4 kolejkach ma 5 punktów na koncie.

Jagiellonia Białystok wywalczyła remis w Gdańsku [zdjęcia, wideo]

12.08.2019, 23:58

Piłkarze Jagiellonii Białystok zdobyli jeden punkt w wyjazdowym meczu z Lechią Gdańsk. W poniedziałkowy (12.08) wieczór zremisowali na Wybrzeżu 1:1 (1:0).

Wiemy kiedy Jagiellonia zagra mecz w Kielcach

7.08.2019, 16:17

Ekstraklasa opublikowała szczegółowe terminy meczów 7. kolejki, które zostaną rozegrane w dniach 30.08-1.09.