Radio Białystok | Wiadomości | Trwają Mistrzostwa Polski Elemental Triathlon Series podczas których rywalizują sportowcy z niepełnosprawnościami

Trwają Mistrzostwa Polski Elemental Triathlon Series podczas których rywalizują sportowcy z niepełnosprawnościami

autor: Ryszard Minko, Wojciech Szubzda

16.08.2020, 07:02, akt. 15:58

W Białymstoku odbywają się Mistrzostwa Polski Elemental Triathlon Series, podczas których już po raz drugi rywalizują mieszane drużyny złożone z pełnosprawnych i niepełnosprawnych sportowców. Trzyosobowa drużyna ma do pokonania 750 metrów pływania, 20 kilometrów jazdy na rowerze i 5 kilometrowy bieg.

Trwają Mistrzostwa Polski Elemental Triathlon Series podczas których rywalizują sportowcy z niepełnosprawnościami, fot. Ryszard Minko
Trwają Mistrzostwa Polski Elemental Triathlon Series podczas których rywalizują sportowcy z niepełnosprawnościami, fot. Ryszard Minko


0:00
0:00
Trwają Mistrzostwa Polski Elemental Triathlon Series podczas których rywalizują sportowcy z niepełnosprawnościami - relacja Ryszard Minko | Pobierz plik.


Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.

Sztafeta zawodników z naszego regionu zajęła 6 miejsce i rywalizowała dla mieszkańców Domu w Łopiennie, którzy potrzebują rehabilitacji, a nie mają do tego odpowiednich warunków. Ich start w zawodach to promocja zbiórki pieniędzy na ten cel.

W niedzielę (16.08) już od 7:00 do 19:30 zamknięta będzie ul. Plażowa od ul. Poziomej do ul. ks. Suchowolca.

W tych samych godzinach utrudnienia będą na sąsiednich ulicach: Kuronia, Mickiewicza, Karpińskiego, Solnickiej i św. Proroka Eliasza. Te ulice będą albo całkowicie zamknięte, albo ruch będzie możliwy tylko na jednym pasie.

W czasie wyścigu kolarzy wstrzymywany będzie też przejazd samochodów na ul. ks. Suchowolca, czyli miejskim przebiegu drogi krajowej nr 19.


Zamknięte ulice:

1. W godz. 7:00-19:30 zostanie zamknięta dla ruchu ul. Plażowa na odcinku od skrzyżowania z ul. Poziomą do skrzyżowania z ul. ks. Suchowolca.

2. W godz. 7:00-19:30:

- ul. J. Kuronia (zamknięcie jezdni prowadzącej w kierunku ul. A. Mickiewicza na odcinku od skrzyżowania z ul. ks. Suchowolca do skrzyżowania z ul. A. Mickiewicza),

- ul. A. Mickiewicza (zamknięcie jezdni prowadzącej w kierunku ul. F. Karpińskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. J. Kuronia do skrzyżowania z ul. F. Karpińskiego),

- ul. F. Karpińskiego (całkowite zamknięcie),

- ul. Solnicka (całkowite zamknięcie na odcinku od skrzyżowania z ul. F. Karpińskiego do skrzyżowania z ul. J. Kuronia),

- ul. Św. Proroka Eliasza (całkowite zamknięcie).


Ograniczenia w ruchu drogowym w godz. 7:00-19:30:

1. Dla kierujących samochodami ciężarowymi: na czas biegu i przejazdu zawodników wstrzymywany będzie ruch kołowy na skrzyżowaniu ulic: Plażowej - ks. Suchowolca (droga krajowa nr 19) - J. Kuronia.

2. Kierujących samochodami osobowymi będą obowiązywały objazdy:

- jadących DK19 w kierunku Lublin - Białystok będzie obowiązywał objazd ulicami: Stoczni Gdańskiej, Grabową, A. Mickiewicza, J. Kuronia lub Cz. Miłosza.

- jadących DK19 Białystok - Lublin będzie obowiązywał objazd ulicami: J. Kuronia, A. Mickiewicza, Grabową, Stoczni Gdańskiej.


| red: wsz, lma

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Elemental Tri Series Białystok 2020

16.08.2020, 13:17

Podczas panującej epidemii oraz obostrzeń z tym związanych imprezy muszą odbywać się z zachowaniem obwiązujących norm i przepisów. Zaplanowane na 16 sierpnia zawody Elemental Tri Series w Białymstoku odbędą się w pierwotnym terminie, jednak zaistniała konieczność zmodyfikowania formuły imprezy, a tym samym programu zawodów.


Triathlon - Stowarzyszenie 3T Total Tri Training

16.07.2020, 18:35

Triathlon to dyscyplina sportu, ale też swego rodzaju sposób życia. Nie trzeba jednak zakładać, że to wyzwanie ekstremalne i dla nielicznych.


Pływanie, jazda na rowerze i bieg - triathlonowa rywalizacja o Mistrzostwo Polski w Białymstoku

18.08.2019, 04:03

Ponad 400 zawodników z Polski i zagranicy wzięło udział w triathlonowych mistrzostwach na białostockich Dojlidach.

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
OiFP RESPIRO DUO, MUZYCZNE OBLICZA KOBIETY

REKLAMA
OiFP PORANEK MŁODEGO MELOMANA

REKLAMA
OiFP PAJACE / RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA, R. LEONCAVALLO / P. MASCAGNI


źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok