Radio Białystok | Wiadomości | Przy wjeździe do Łomży tworzą się ogromne korki

Przy wjeździe do Łomży tworzą się ogromne korki

autor: Paweł Wądołowski

6.07.2021, 09:02, akt. 14:33

Utrudniony jest przejazd drogą krajową nr 61 przez Łomżę. Przy wjeździe do miasta od strony Piątnicy pracują drogowcy i w związku z tym tworzą się bardzo duże korki.

fot. Paweł Wądołowski
fot. Paweł Wądołowski

Kierowcy, którzy jadą od strony Łomży, mają problem już z wjechaniem w ulicę Zjazd z ulicy Rządowej. Ci, którzy jadą od Alei Legionów i Wojska Polskiego przez dłuższy czas nie mogli wjechać na rondo przy Placu Kościuszki, a potem stali w korku na ulicy Zjazd, aż do Piątnicy.

Podobna sytuacja jest przy wjeździe do Piątnicy od strony Stawisk. Jak powiedział naszemu reporterowi jeden z kierowców, korek ma kilka kilometrów długości. Utrudniony jest też wjazd do miejscowości z drogi krajowej numer 64. 

Powodem tego zamieszania są prace drogowców, którzy naprawiają nawierzchnię na moście na Narwi. Jest ruch wahadłowy, którym sterują pracownicy firmy robiącej remont. Ale ich praca nie bardzo współgra z sygnalizacją świetlną na pobliskim skrzyżowaniu. Także mamy często sytuację, kiedy robotnicy puszczają ruch od strony Łomży, ale blokują go światła. Co tylko wydłuża korek.

Kierowcy samochodów osobowych remontowany odcinek mogą minąć jadąc mostem Hubala w ciągu ulicy Sikorskiego lub jadąc od strony Stawisk skręcić w kierunku Cydzyna i Jeziorka. Kierowcy samochodów ciężarowych niestety muszą uzbroić się w cierpliwość.

| red: maj

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Debaty kandydatów do Sejmu w Polskim Radiu Białystok, Stefan Krajewski, fot. Monika Kalicka
4.12.2021, 07:05, akt. 08:11

Stefan Krajewski kandydatem na szefa PSL-uźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok