Radio Białystok | Wiadomości | Uwaga kierowcy - zmiana organizacji ruchu na Alei Tysiąclecia w Białymstoku

Uwaga kierowcy - zmiana organizacji ruchu na Alei Tysiąclecia w Białymstoku

autor: Marcin Mazewski, Wojciech Szubzda

31.08.2021, 08:45, akt. 15:51

Kierowcy w Białymstoku dziś i jutro (31.08-1.09) muszą liczyć się z dodatkowymi utrudnieniami na remontowanej Alei Tysiąclecia.

źródło: PRB
źródło: PRB

Drogowcy układają tam ostatnią warstwę ścieralną nawierzchni. To wiąże się z zamykaniem fragmentów ulic i czasową zmianą organizacji ruchu.

Na skrzyżowaniu 1000-lecia Państwa Polskiego z ulicą Bitwy Białostockiej może być zamknięty wjazd w ulicę Bitwy Białostockiej. Problemy mogą być także ze skrętem w lewo w kierunku Poleskiej.

Drogowcy wyznaczyli objazdy. Otwarta jest relacja z 1000-lecia w stronę Kombatantów. Prace w tym miejscu potrwają dziś i jutro, a cały remont 1000-lecia - do listopada.

Szczegółowe informacje:

Od 31 sierpnia 2021 r. od godz. 6.00 wprowadzona zostaje nowa, czasowa organizacja ruchu:

  1. Na odcinku od ul. Poleskiej do skrzyżowania Alei 1000-lecia Państwa Polskiego z ulicami: Bitwy Białostockiej i Radzymińską ruch pojazdów odbywał się będzie dwukierunkowo, po jezdni od strony rzeki Biała.
  2. Na odcinku od skrzyżowania z ulicami: Bitwy Białostockiej i Radzymińskiej do skrzyżowania z ulicą Wileńską ruch pojazdów odbywał się będzie jednokierunkowo w kierunku Ronda K. J. Putry, po jezdni od strony rzeki Biała.
  3. Na skrzyżowaniu Alei 1000-lecia Państwa Polskiego z ulicą Bitwy Białostockiej zostanie zamknięty wlot w ulicę Bitwy Białostockiej. Ponadto ulica Bitwy Białostockiej zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku około 75 m przed skrzyżowaniem z Aleją 1000-lecia Państwa Polskiego, na wysokości wjazdu do Lidla.
  4. Na skrzyżowaniu Alei 1000-lecia Państwa Polskiego z ulicą Kombatantów zostanie udostępniony wlot w ulicę Kombatantów.

Pozostałe wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na czas przebudowy Alei 1000-lecia Państwa Polskiego pozostają bez zmian. Planowany termin zakończenia inwestycji – listopad 2021 roku.

źródło: bialystok.pl | red: maj, zmj

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Rów przy Alei Tysiąclecia w Białymstoku jest pogłębiany. Co z siedliskiem bobrów?

16.04.2021, 19:50

Zniszczone tamy i zasypane nory bobrów – tak wygląda fragment miejskiego rowu przy Alei Tysiąclecia w Białymstoku, który na zlecenie urzędu miejskiego właśnie jest pogłębiany.


Drogowcy wrócili na białostockie ulice

24.03.2021, 16:30

Nowe inwestycje, ale też kontynuacja tych z poprzednich lat. Taki jest plan budowy i modernizacji białostockich ulic. W niektórych miejscach, np. na ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego i Słonecznej, już rozpoczęły się prace. To wiąże się oczywiście z utrudnieniami dla mieszkańców i prowadzących działalność gospodarczą.


Białystok: rozpoczął się drugi etap przebudowy Alei Tysiąclecia Państwa Polskiego [zdjęcia, wideo]

1.12.2020, 17:37

Na razie prace prowadzone są głównie na poboczu - bez większych utrudnień dla kierowców. Rozpoczął się drugi etap przebudowy jednej z największych ulic w Białymstoku - Alei Tysiąclecia Państwa Polskiego.

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
NIETEATR - BELFER

REKLAMA
OiFP IX SYMFONIA BEETHOVENA

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok